فهرست
مورینیو: باورم نمی شد که بارسا فابرگاس را فروخت
مورینیو: باورم نمی شد که بارسا فابرگاس را فروخت

مورینیو: باورم نمی شد که بارسا فابرگاس را فروخت

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، اعلام کرد وقتی در تابستان متوجه شد که بارسلونا، آماده فروش سسک فابرگاس است، بسیار متعجب شد.

این ملی پوش اسپانیایی که در سال 2011 از آرسنال به بارسا پیوست، در این تابستان به لیگ برتر برگشت و با انتقالی 36 میلیون یورویی، پیراهن آبی های لندن را به تن کرد.

مورینیو تاکید کرد که اصلا انتظار جدایی فابرگاس از بارسا را نداشته اما از اینکه او به آرسنال برنگشت، تعجب نکرد.

او به نشریه میرر گفت:\" فکر می کردم او در بارسلونا می ماند. من او را جانشین طبیعی بازیکنان باتجربه تر تیم مانند ژاوی می دانستم. مسئله تعجب برانگیز برای من، بازنگشتن او به آرسنال نبود. بلکه بیشتر از جدایی او از بارسا تعجب کردم.

او 27 ساله است که سنی عالی برای یک بازیکن محسوب می شود. از نظر فیزیکی، او در بهترین شرایط است و همین طور از نظر ذهنی. او بسیار باثبات است و آموزش تاکتیکی خوبی دیده است. آمار او فوق العاده است؛ از نظر تعداد پاس هایی که می دهد و کیفیتی که به تیم اضافه می کند.

یکی از دلایلی که سسک بازیکن خیلی مهمی است، این است که او می تواند در پست های مختلفی بازی کند. حتی در بارسا، او بارها در پست 9 بازی کرد. او می تواند به عنوان بال چپ هم بازی کند.\"

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-21 19:24:09
نظر دهید

۳ نظر
pouria بارسلونا
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۶
سسک همونیه که تو اولین بازیش برای بارسا تو ال کلاسیکو معروف بعد از اینکه مارسلو قیچیش کرد ؛ تو اودمدی و به سرش لگد زدی !!!! عجب دنیاییه عجیبه مگه نه آقای مورینیو ؟!
-
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۲۱
https://www.sport98.net/reguser.php?action=register&refer=Asghar658
-
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۷
ما هم باورمون نمیشه که لمپارد رو فروختی! نوش جونت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر