فهرست

فان‌خال: چه‌طور ممکن است؟

آی اسپورت- لوییس فان‌خال اعتقاد دارد ناتوانی منچستر یونایتد در حفظ توپ «اشتباه اصلی» آن‌ها در شکست ۳-۵ برابر لستر سیتی بوده است. این نتیجه باعث شد شیاطین سرخ که از ۵ دیدار خود در این فصل لیگ تنها ۵ امتیاز به‌دست آورده‌اند، در رده‌ی ۱۳ جدول جا خوش کنند، و فان‌خال اذعان می‌کند که این شکست غیرقابل‌قبول است.

«ما کنترل کاملی داشتیم. چه‌طور ممکن است که این بازی را از دست بدهید؟ لستر پیش از این هم در بازی‌های قبلی نشان داده بود که از یک شخصیت قوی برخوردار است. اما وقتی حساب کار ۱-۳ است شما می‌توانید با حفظ توپ بیشتر بازی را تا دقیقه‌ی ۹۰ بکشانید، اما نمی‌توانید این کار را انجام بدهید. این همیشه در فوتبال ممکن است. من سال‌های زیادی‌ست که کار می‌کنم، در نتیجه این تجربه را یک بار در بارسلونا هم داشته‌ام، نمی‌توانید تصورش را بکنید، اما اتفاق می‌افتد.»

«من نمی‌خواهم به اشتباهات فردی انتقاد کنم، اما در بازی رخ می‌دهند. ما توپ را نگه نداشتیم، اعتقاد دارم این اشتباه اصلی ما بود. ما موقعیت‌های زیاد خلق کردیم. ما گل‌های محشری زدیم. این یک امتیاز مثبت است، اما بازی را باختیم، این مهم‌ترین چیز است و لذا شما نمی‌توانید از بابت آن امتیاز مثبت خوشحال باشید.»

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-21 23:47:51
نظر دهید

۴ نظر
پژمان
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۲۸
یونایتد قهرمان تو لیگ برتر بمان خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
-
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۱۹
https://www.sport98.net/reguser.php?action=register&refer=Asghar658
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۱۴
با این دفاع منچستر هر تیمی میره دسته1
مهرداد مقدم
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۶
دیماریا تیم تو جدیدت خوش میگذره بهت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر