فهرست

لمپارد: زبانم بند آمده است

آی اسپورت- لمپارد پس از گذراندن قریب به ۱۳ سال در استمفورد بریج، چلسی را به مقصد نیویورک سیتی ترک کرد، اما با یک قرارداد قرضی تا ژانویه در منچسترسیتی خواهد بود. سیتی که روی اخراج پابلو زابالتا ده‌نفره شده بود، با گل آندره شورله در نیمه‌ی دوم از حریف عقب افتاد، اما گل لمپارد در فاصله‌ی ۵ دقیقه به پایان یک امتیاز را از این بازی برای قهرمان لیگ برتر بیرون کشید.

«موقعیت واقعاً سختی بود. غیرحرفه‌ای بودم اگر به زمین نمی‌آمدم و وظیفه‌ام را انجام نمی‌دادم. سعی کردم در محوطه‌ی جریمه به عقب حرکت کنم، میلی [جیمز میلنر] یک توپ عالی را فرستاده بود. من ۱۳ سال بی‌نظیر را با هواداران چلسی گذراندم. من با چلسی آمیخته هستم. مشخص است که از این‌که تیمی که برای آن بازی می‌کنم به تساوی دست پیدا کرد خوشحال ام، به همین دلیل پاسخ دادن به این سوال برای من خیلی سخت است.»

«زبانم بند آمده است. انتظار نداشتم که به میدان بیایم و به آن شکل گل بزنم. من به میدان می‌آیم و هواداران چلسی دارند سرود پیروزی می‌خوانند و این خیلی احساسات مرا برمی‌انگیزد. بعد من دارم برای این باشگاه بازی می‌کنم که به‌خوبی به من اعتماد کرده است. در نتیجه واقعاً گیر افتاده‌ام. نمی‌دانم امروز زندگی از من چی می‌خواست، روز سختی بود.»

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-22 05:05:12
نظر دهید
۲ نظر
-
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۱۹
https://www.sport98.net/reguser.php?action=register&refer=Asghar658
-
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۵۱
واقعا لحظه ى سختى بوده براش ، خدا کارش خیلى درسته ، چطور امتحانش کرد!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر