فهرست

لوانته 0-5 بارسلونا، ادامه‌ی رکورد عالی آبی‌اناری‌ها

آی اسپورت- لیونل مسی یک پنالتی را از دست داد، اما با زدن یک گل و دو پاس گل یکی از عوامل چهارمین پیروزی بارسلونا در هفته‌ی چهارم لالیگا بود. نخستین گل بازی را نیمار روی پاس عالی لیونل مسی به ثمر رساند. چند دقیقه‌ی بعد لوکاس وینترا با خطای آشکاری که روی مسی انجام داد از بازی اخراج شد و یک ضربه‌ی پنالتی را به بارسلونا تقدیم کرد. با این وجود، این نابغه‌ی آرژانتینی ناباورانه ضربه‌ی پنالتی را از دست داد.

شوت عالی راکیتیچ از فاصله‌ی ۲۵ متری درست پیش از پایان نیمه اختلاف را دوبرابر کرد تا بارسا با خیالی راحت به رختکن برود. اما نیمه‌ی دوم سه گل دیگر را برای بارسونا به همراه داشت. ابتدا ساندرو روی یک پاس‌گل دیگر از مسی گل سوم را به ثمر رساند، سپس روی حرکت عالی ژوردی آلبا از سمت چپ و پاس زمینی هوشمندانه‌ی او پدرو چهارمین بار دروازه‌ی لوانته را باز کرد و در نهایت روی اشتباه خسوس فرناندز دروازه‌بان لوانته در سپردن توپ به مسی، او با یک ضربه‌ی چیپ بی‌نقص از روی سر مدافع و دروازه‌بان، آن‌ها را برای این اشتباه تنبیه کرد و تیر خلاص را به پیکر میزبان قعرنشین شلیک کرد. بدین ترتیب بارسلونا تا پایان هفته‌ی چهارم هنوز گلی را از حریفان دریافت نکرده و ۱۱ گل را وارد دروازه‌ی آن‌ها کرده است.


ترکیب دو تیم:


لوانته: خسوس فرناندز، پدرو لوپس، هکتور روداس، وینترا، تونو، ویکتور کاسادسوس، ویکتور کاماراسا، سیمائو جونیور، دیوپ، خوسه لوییس مورالس، داوید بارال.

بارسلونا: براوو، دنی آلوز، ماسکرانو، متیو، ژردی آلبا، راکیتیچ، بوسکتس، اینیستا، پدرو، مسی، نیمار.گل‌ها:


دقیقه‌ی ۳۴: نیمار بارسا را پیش انداخت. نیمار بازیکن برزیلی بارسا روی پاس لیونل مسی با دروازه‌بان حریف تک‌به‌تک شد و دروازه‌ی حریف را باز کرد.


دقیقه‌ی ۴۴: راکیتیچ ملی‌پوش کروات بارسلونا روی یک شوت زیبا از فاصله‌ی ۲۵ متری دروازه‌ی لوانته را برای بار دوم باز کرد.


دقیقه‌ی ۵۷: ساندرو رامیرز روی پاسی از مسی گل سوم بارسلونا را به ثمر رساند تا این تیم پیش از پایان بازی سه امتیاز را در حساب خود ببیند.


دقیقه‌ی ۶۴: پدرو چهارمین گل بارسا را به ثمر رساند. روی یک پاس زمینی هوشمندانه‌ی آلبا از سمت چپ توپ به پدرو رسید و او برای باز کردن دروازه‌ی لوانته‌ی نگون‌بخت کار ساده‌ای پیش رو داشت.


دقیقه‌ی ۷۷: دروازه‌بان لوانته توپ را به اشتباه به مسی سپرد تا او هم در این ضیافت بی‌نصیب نماند و گل پنجم را برای تیمش به ثمر برساند.

  ۶  
آی اسپورت
2014-09-22 05:08:39
نظر دهید

۶ نظر
بارسا 1- لوانته0
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۴۱
دقیقه 34 یک گل از نیمار
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۲۰
بازم پاس مسی به نیمار واقعا عجیبه!
-
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۰۰
4 بازی 4 برد 0 مساوی 0 باخت 11 زده 0 خورده تفاضل 11 امتیاز 12 ، بهتراز این میشه؟!
امید
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۱۴
ای جونم بارسا
رئالى
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۴۸
به عنوان یه رئالى میگم ، این روند بارسا واقعا ترسناکه ، رکورد شکنى تو گل نخوردن راه انداختن
رئالى
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۵۲
به عنوان یه رئالى میگم ، این روند بارسا واقعا ترسناکه ، رکورد شکنى تو گل نخوردن راه انداختن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر