فهرست
تمجید پیرسون از روحیه‌ی لستر
تمجید پیرسون از روحیه‌ی لستر

تمجید پیرسون از روحیه‌ی لستر

آی اسپورت- پس از پیروزی خاطره‌انگیز ۳-۵ روباه‌ها برابر منچستر یونایتد، نایجل پیرسون روحیه و باور تیم لستر سیتی را ستود. قهرمان فصل گذشته‌ی چمپیون‌شیپ با دو گل زودهنگام فان‌پرسی و دی‌ماریا ۰-۲ عقب افتاد، اما ضربه‌ی سر زیبای لئوناردو اویوآ اختلاف را کم کرد. پس از گذشت ۱۲ دقیقه از شروع نیمه‌ی دوم آندر هررا دوباره اختلاف را برای یونایتد به دو گل رساند، اما پنالتی دیوید نوجنت و اولین گل استبان کامبیاسو برای لستر کار را به تساوی کشاند و  پس از آن دو گل از واردی و اویوآ منجر به پیروزی ۳-۵ این تیم برابر میهمان نامدارش شد.

نایجل پیرسون سرمربی لستر درباره‌ی این بازی می‌گوید: «پیروزی پشت سر هم در لیگ برتر هرگز ساده نیست، به‌خصوص وقتی شما در این رقابت‌ها تازه‌وارد باشید. پیروزی در خانه‌ی استوک و پس از آن شکست دادن یکی از قدرت‌های فوتبال بریتانیا بسیار راضی‌کننده است. حالا اگر شما این را هم در نظر بگیرید که ما از نتیجه‌ی ۱-۳ باخته بازی را برگردانده‌ایم، این نه‌فقط گواه کیفیت تیم ما، بلکه گواه روحیه و باور ما نیز هست.»

کامبیاسو نیز درباره‌ی این بازی می‌گوید: «این برای من، هم‌تیمی‌هایم و تماشاگران خیلی ویژه بود. من خیلی خوشحال ام و ما می‌توانیم جشن بگیریم، اما باید خیلی سریع ادامه بدهیم و به فکر بازی بعدی باشیم.»

     
آی اسپورت
2014-09-22 05:11:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر