فهرست
پیش بینی روز؛ استقلال نایب قهرمان لیگ برتر
پیش بینی روز؛ استقلال نایب قهرمان لیگ برتر

پیش بینی روز؛ استقلال نایب قهرمان لیگ برتر

آی اسپورت -  امروز استقلال در آبادان و در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به مصاف صنعت نفت می‌رود. مجید نامجو مطلق پیشکسوت استقلال، حرف‌های امیدوار کننده ای درباره این تیم می‌زند. او درباره شانس استقلال برای قهرمانی در حذفی می‌گوید: «فعلا که یک روند خوب را در بازی‌های استقلال می‌بینیم. بازی در آبادان سخت است ولی چیزهایی در استقلال می‌بینم که امیدوارم کننده است. استقلال با روند اصولی فوتبال بازی می‌کند. می‌بینیم در بازی تیم چیزهایی رعایت می‌شود که در گذشته وجود نداشت. استقلال به خوبی حفظ توپ می‌کند. تنوع تاکتیکی را هم به وضوح می‌بینیم. تفکر کادر فنی را خیلی خوب در بازی‌های استقلال می‌بینم. این تیم با طرح و برنامه کار می‌کند.

او درباره رتبه استقلال در پایان فصل می‌گوید: «تیم چند هفته‌ای خوب نتیجه نگرفته بود ولی مقابل پارس جنوبی عالی بود و من فکر می‌کنم این روند ادامه داشته باشد. استقلال شرایط خوبی دارد و حداقل می‌تواند در لیگ برتر نایب قهرمان شود. فکر می‌کنم اگر این روند ادامه پیدا کند استقلال می‌تواند بعد از پرسپولیس در رده دوم جدول قرار بگیرد. البته در حال حاضر رقبای سرسختی مثل فولاد و ذوب آهن هم دارد.»

نامجومطلق درباره فاصله استقلال و پرسپولیس در جدول لیگ می‌گوید: «فاصله اسقتلال و پرسپولیس زیاد است و تنها 10 هفته به پایان لیگ برتر مانده است. باید واقع بین بود و نباید حرفی زد که قول الکی به هواداران باشد. استقلال اگر از ابتدای فصل همینطور بازی می‌کرد قطعا الان شانس قهرمانی داشت ولی حالا فاصله زیاد است.»

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-01-30 10:40:00
نظر دهید

۳ نظر
حمزه
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۵۲
خوشحالم از اینکه هواخاهان استقلال خوشحالن.خداجون شکر
۳
آنتي شومن
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۰
البته با آنچه تو بازي با پارس ديديم حتما اين کارو براي استقلال ميکنند! داورها که از اول فصل توجيه بودند !!!
۳
...
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۳۶
عجیبه که حتی پیشکسوتان استقلال هم مثل هوادارای کم سن وسالش از بازی عالی این تیم جلوی تیم قلع و قمع شده پارس حرف میزنن درحالیکه پنالتی شون اشتباه بود، پنالتی پارس گرفته نشد و قربانی نیمه اول باید اخراج میشد !!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر