فهرست

انریکه: مسی بازیکن منحصر به فردی است

 آی اسپورت- دیشب بارسلونا در هفته چهارم رقابت های لالیگا توانست با نتیجه پرگل 5-0 لوانته را از پیش رو بردارد. اما اتفاق بد این بازی برای کاتالان ها در دقیقه 56 رخ داد جایی که مهاجم آن ها یعنی نیمار به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا نتوانست به بازی ادامه دهد و تعویض شد.لوییس انریکه ،این ملی پوش برزیلی را که توانسته بود بارسا را در دقیقه 34 پیش بیاندازد، بلافاصله بعد از مصدومیتش، با ساندرو رامیرس جایگزین کرد. انریکه در مورد این اتفاق گفته:\"مچ پای او کمی پیچ خورده است. البته ما هنوز ارزیابی کاملی نکرده ایم.من برای تغییر او برنامه داشتم و حالا امیدوارم که شرایطش خیلی بد نباشد.\"

انریکه، از زننده گل اول بازی یعنی نیمار ابراز خوشحالی کرده و و در کنار او از نمایش راکیتیچ، رامیرس ،پدرو و مسی هم تقدیر کرده است. او گفته است:\"نیمار نمایش خوبی در خط حمله ما داشت. اما من ترجیح می دهم در مورد همه تیم صحبت کنم.\" مربی سابق سلتاویگو اضافه کرده:\" ما می توانیم کار تک تک بازی کنان را ارزیابی کنیم و از کار گروهی آنها تقدیر می کنیم.\"

اگرچه سهم لیونل مسی در نتایج تیم انریکه خیلی بالاست. او دیشب بعد از این که پاس گل های نیمار و ساندرو را برایشان مهیا کرد در نهایت توانست گل پنجم تیمش را هم به ثمر برساند. انریکه در مورد او گفته:\" مسی بازیکن منحصر به فرد و خاصی است.او شاداب است. بازیکنان هم تیمی اش می دانند که وقتی او صاحب توپ می شود، می تواند گلزنی کند و یا موقعیت خلق کند.

بارسا با برد بازی دیشب، از 4 بازی 12 امتیاز گرفته و در صدر جدول لالیگا ایستاده است.

     
آی اسپورت
2014-09-22 12:33:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر