فهرست
ماتزاری: ویدیچ را سرزنش نمی کنم
ماتزاری: ویدیچ را سرزنش نمی کنم

ماتزاری: ویدیچ را سرزنش نمی کنم

آی اسپورت- تنها سه دقیقه از آغاز بازی گذشته بود که اشتباه نمانیا ویدیچ در دفع یک توپ ساده در محوطه جریمه باعث شد تا واسکوئز توپ را از چنگ او در بیاورد و دروازه سمیر هندانوویچ را باز کند. اینتر که در دوهفته قبل گلی را دریافت نکرده بود نیاز به پیروزی داشت تا اندوخته یک امتیازی خود را بهبود ببخشد که در نهایت با گل متئو کوواچیچ، پیش از پایان نیمه اول به تساوی در این دیدار رضایت داد.

والتر ماتزاری، سرمربی اینتر بعد از بازی دیشب تیمش به Sky Sport گفته:\" اشتباه نمانیا ویدیچ شبیه رد شدن توپ از بین پاهای دروازه بان بود. این ممکن است در هر 100 سال یک بار اتفاق بیفتد. او بازیکن باتجربه ای است و این چیزها ممکن است برای هر بازیکنی پیش بیاید.\" سرمربی سابق ناپولی اضافه کرده:\" ما رکورد کلین شیت را از دست دادیم. اما گل دقیقه 3 را جبران کردیم. و دیگر نیاز نیست راجع به این موضوع صحبت کنیم. پالرمو ما را تحت فشار گذاشته بود اما 30 دقیقه بعد ما دوباره شروع کردیم و توانستیم به گل برسیم.\" او ادامه داده:\" خیلی در بازی خیلی انرژی گذاشتیم تا پیروز شویم.من حتی دفاع تیم را چهار نفره کردم، اما پالرمو شاداب بود ما برای  تهدید به حساب می آمد.\"

اما گلزنی بازیکن کروات و 20 ساله اینتر باعث شد که آنها شکست را با تساوی عوض کنند. با این حال ماتزاری اصرار دارد که اتکای بیش از حد تیمش به او به تیم آسیب می زند:\" صادقانه انتظار داشتم کوواچیچ به این سطح برسد. اما او تنها بخشی از تیم ماست. باید بدانیم که همه بازیکنان قادر به بازی در طول 90 دقیقه نیستند و برای موفقیت تیم همه باید تلاش کنند.\"

     
آی اسپورت
2014-09-22 13:27:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر