فهرست
پیگرینی: چلسی مثل یک تیم کوچک بازی کرد
پیگرینی: چلسی مثل یک تیم کوچک بازی کرد

پیگرینی: چلسی مثل یک تیم کوچک بازی کرد

 آی اسپورت- تساوی 1-1- حاصل رقابت بین دو تیم چلسی و منچسترسیتی بود.

مانوئل پیگرینی درباره بازی دیشب گفته مورینیو نمی تواند از سبک بازی تیمش رضایت داشته باشد.\" ما 90 دقیقه در مقابل تیمی کوچک بازی کردیم که دائما سعی می کرد تا دفاع کند. ما می خواستیم پیروز باشیم و به گل برسیم در مقابل تیمی که 10 نفره از دروازه اش محافظت می کرد.\"

او ادامه داده:\" آنها بسیار شبیه استوک سیتی بازی کردند. در حالی که برعکس استوک سیتی، چلسی دارای بازیکنان بزرگی است. آنها فقط دفاع می کردند و می خواستند نتیجه را حفظ کنند. 9نفر درون محوطه جریمه.این برای ما و هرتیمی مشکل است که در مقابل چلسی با چنین سبک بازی، قرار بگیرد. من فکر می کنم که آنها علاقه ای به پیروزی در این دیدار نداشتند.آنها فقط آمده بودند تا از ما یک مساوی بگیرند.\"

در این بازی که در استادیوم اتحاد برگزار شد، سابالتا در دقیقه 66 با اخراجش تیمش را 10 نفره کرد. سپس 5 دقیقه بعد ،آندره شورله توانست آبی های لندن را پیش بیندازد ولی این برتری دوام نداشت و سیتی با گل دقیقه 85 فرانک لمپارد بازی را به تساوی کشاند.

اما پیگرینی همچنان از تیم حریف انتقاد می کند و اذعان می کند که از این بازی لذت نبرده:\"من با وجود یک بازیکن کمتر در زمین، اصلا از نتیجه تساوی راضی نیستم. ما حملاتمان را ادامه می دادیم و آنها دفاعشان را.من می دانم این چه نوع فوتبال بازی کردن است. ما برای بازی و مردم تلاش می کنیم.من نمی توانم از بازی امروز خوشجال باشم. چون تفاوت سطح زیادی بین دو تیم وجود داشت. تنها تلاش برای یک تیم بزرگ، چیزی است که برای من اهمیت دارد.\"

فرانک لمپارد، بازیکن سابق چلسی با ورودش به زمین و گلزنی اش توانست بازی 1-0 باخته تیمش را با تساوی عوض کند. نظر مانوئل پیگرینی درباره او:\"از او سوال کردم که می خواهد بازی کند یا نه. او یک حرفه ای تمام عیار است. من به او تبریک می گویم.\"

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-22 14:02:49
نظر دهید
۴ نظر
امین چلسی !
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۱
ببین کی به کی میگه تیم کوچیک !
-
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۷
برو گم شو بنگی
a
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۶
واقعا طرفدارای چلسی عقده برد دارن
ali
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۱۵
راست میگه بخدا
مثل استوک بازی کرد
به جون خودم تو نیمه اول خوابم داشت میبرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر