فهرست
پنجعلی مدیر تیم‌های پایه و جوانان پرسپولیس شد
پنجعلی مدیر تیم‌های پایه و جوانان پرسپولیس شد

پنجعلی مدیر تیم‌های پایه و جوانان پرسپولیس شد

آی اسپورت - سرپرست شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس طی حکمی، محمدرضا پنجعلی را با حفظ سمت، به عنوان مدیر تیم‌های پایه و جوانان آکادمی فوتبال منصوب کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد پنجعلی که پیش از این با حفظ سمت مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس، عهده‌دار مسوولیت سرپرستی این تیم نیز بود، صبح امروز طی حکمی از سوی بهروز منتقمی با حفظ سمت مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس، به عنوان مدیر تیم‌های پایه فوتبال پرسپولیس نیز منصوب شد.

در این حکم چنین آمده است:

جناب آقای سیدمحمدرضا پنجعلی

نظر به اهمیت برنامه های آموزشی و تخصصی اهداف تعیین شده در برنامه بلند مدت توسعه فوتبال و لزوم هماهنگی، کنترل و نظارت و تعیین کلیه فعالیت‌های آموزشی مربیان در رده‌های مختلف با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی ضمن حفظ سمت قبلی (مدیریت تیم فوتبال بزرگسالان) به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر تیمهای پایه و جوانان آکادمی  شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب می شوید.

امید است با مدنظر قراردادن شرح وظایف ذیل با اتکال بخداوند متعال و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود در انجام وظایف محوله موفق و سربلند باشید.

1-ایجاد هماهنگی و ارتباط موثر بین مربیان رده های مختلف و سایر مدیریت های آکادمی

2-انتقال سیاستها،استراتژی و الویت های تمرینات جسمانی ، تکنیکی و روانی اجتماعی بر اساس برنامه بلند مدت توسعه فوتبال به مربیان

3-تهیه گزارش و آنالیزهای کمی و کیفی تمرینات رده  های سنی مختلف با هماهنگی مربیان و ارائه بازخوردهای لازم

4- هماهنگی لازم با واحد استعدادیابی و سنجش و ارزیابی درکنترل وپایش قابلیت های مختلف بازیکنان و ارزیابی نحوه پیشرفت

5- ارائه گزارش ماهانه و فصلی فعالیتهای آموزشی و تمرینات مربیان رده های مختلف بر اساس فرم استاندارد به همراه ارزیابی کمی و کیفی

6-نیازسنجی اولویتهای آموزشی مورد نیاز مربیان و بازیکنان

7-کمک به رئیس آکادمی فوتبال در فرآیند ارزیابی و نظارت مربیان.


     
آی اسپورت
2014-09-22 14:27:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر