فهرست
علی‌محمدی:کسی نگفت وقت تلف کنید/ چهار هفته تمرکز نداشتیم
علی‌محمدی:کسی نگفت وقت تلف کنید/ چهار هفته تمرکز نداشتیم

علی‌محمدی:کسی نگفت وقت تلف کنید/ چهار هفته تمرکز نداشتیم

آی اسپورت- مهاجم صبای‌قم از دیگر بازیکنان تیمش است که از کسب یک امتیاز مقابل سپاهان رضایت زیادی دارد و عنوان می‌کند همین نتیجه برای خروج ما از بحران کافی بود.

صبای‌قم موفق شد سپاهان را در اصفهان متوقف کرده و دست پر از این شهر برگردد. جلال‌الدین علی‌محمدی درباره این بازی به \"آی اسپورت\"می‌گوید: ما رفته بودیم یک بازی خوب ارائه کنیم و با امتیاز برگردیم که خدا را شکر توانستیم این کار را انجام دهیم.

او ادامه داد: با یک بازی منطقی در نیمه اول از حریف پیش افتادیم و نتیجه را تا ده دقیقه آخر بازی هم حفظ کرده بودیم ولی آن‌ها در نیمه دوم حملات بسیار زیادی انجام دادند و توانستند دروازه ما را باز کنند ولی درکل از نتیجه راضی هستیم.

بازیکن صبای‌قم درخصوص اعتراض سپاهانی‌ها به اتلاف وقت هم تیمی‌هایش اظهار داشت: وقتی از سپاهان جلو افتادیم رو به بازی ترکیبی آورده بودیم که در آن درگیری زیادی بوجود می‌آمد و موجب میشد مصدومیت‌ها زیاد شود اما خدا شاهد است از بیرون یا کادرفنی به ما نگفته بودند وقت تلف کنیم و واقعا بازیکنان ما آسیب می‌دیدند. اگر بازی را دیده باشید متوجه می‌شوید یکبار هم برانکارد وسط زمین نیامد و بازیکنان ما سریع بلند می‌شدند.

علی‌محمدی معتقد است عدم تمرکز باعث نتایج ضعیف صبا در این فصل شده است و ابراز می‌کند: ما چهار هفته ابتدایی را خیلی خوب شروع کردیم اما در چهار هفته بعد که نتیجه نگرفتیم و اکثر آن‌ها هم نیمه دوم بازی را واگذار می‌کردیم درگیری‌های ذهنی روی تیم تاثیر می‌گذاشت ولی مطمئنا تساوی مقابل سپاهان روحیه زیادی در تیم ایجاد کرده و می‌تواند در دیدارهای بعد ما را کمک کند.

او خاطر نشان کرد: این هفته بازی سختی با سایپا داریم چرا که آن‌ها سه مسابقه اخیر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند و سیر صعودی در جدول طی می‌کنند ولی ما باید از امتیاز خانگی استفاده کرده و بتوانیم باختی که مقابل استقلال خوزستان در قم داشتیم برابر سایپا جبران کنیم.

مهاجم صبا در پایان یادآور شد: صبا امسال حواشی کمی داشته و این که می‌گویند زیاد بوده درست نیست. تنها دو روز آقای مرفاوی نبودند که آن هم تیم تمرین کرد و هیچ مشکلی پیش نیامد.

     
آی اسپورت
2014-09-22 15:01:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر