فهرست
گارسیا: هدفمان قهرمانی در سری آ نیست
گارسیا: هدفمان قهرمانی در سری آ نیست

گارسیا: هدفمان قهرمانی در سری آ نیست

 آی اسپورت- رم دیشب توانست کالیاری را با دو گل شکست دهد. و حالا با 9 امتیاز از 3 بازی در صدر جدول سری آ قرار گرفته. البته آنها به دلیل تفاضل گل بیشتر به یوونتوس در این جایگاه هستند.

رودی گارسیا، سرمربی جالوروسی بعد از پیروزی تیمش در بازی دیروز گفته:\" ما بازی را خوب شروع کردیم وکنترلمان بعد از گل خوب بود. هرچند که ده روسی و کیتا مصدوم شدند که امیدوارم آسیب دیدگی شان خیلی جدی نباشد.\"

در این بازی که در زمین کالیاری برگزار می شد، ماتیا دسترو در دقیقه 10 و آلساندرو فلورنزی در دقیقه 13 گل‌های آاس رم را برای جالوروسی به ثمر رساندند. اما شادی فلورنزی بعد از به ثمر رساندن گل دوم تیمش جالب بود. او بعد از گلزنی به سمت سکوها رفت تا مادربزرگ 83 ساله اش را که نزدیک شاهد برد این تیم بود، در آغوش بکشد. اما نظر رودی گارسیا درباره این موضوع:\" خوشحالی او واقعا لحظات احساسی را به ورزشگاه آورد. او کارت زرد گرفت ولی فکر می کنم کارش ارزشش را داشت.\"

او ادامه داد:\" ما اکنون باید تمرکزمان را حفظ کنیم . من هم از گل هایی که زدیم و هم از این که گل نخوردیم خیلی راضی هستم. ما تلاش کردیم تا در صدر جدول بمانیم ولی همیشه گفته ام که هدفمان در این فصل صعود به چمپیونزلیگ است و نه فتح اسکودوتو. البته باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه اتفاقی در طول فصل رخ می دهد.\"

     
آی اسپورت
2014-09-22 14:53:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر