فهرست

هوگو سانچز: هرناندز باز هم گل می زند

 آی اسپورت- چیچاریتو که تابستان امسال به طور قرضی از منچستریونایتد به جمع رئالی ها اضافه شده توانست او اولین گلش در این باشگاه را در پیروزی 8-2 برابر دپورتیوو لاکرونیا به ثمر برساند. حالا مهاجم افسانه ای سابق رئال مادرید از هم وطنش دفاع کرده. هوگو سانچز به AS گفته:\"او دوگل در این دیدار زد و من فکر می کنم او در آینده گل های بیشتری هم بزند. او فوق العاده است. سریع است و این که به سرعت پاهایش را عوض می کند. و به خوبی با هردوی آنها شوت می زند. او بازیکنی است که از موقعیت ها خوب استفاده می کند. و حالا از طرف کارلو آنجلوتی به اعتماد به نفس احتیاج دارد تا باز هم گلزنی کند.\"

این مهاجم استثنایی سابق باشگاه رئال مادرید که در سال های 1985-92 توانسته برای تیمش در 207 بازی 164 گل به ثمر برساند،اضافه کرده :\" اگر به او زمان به همراه موقعیت داده شود، او برای تیمش بسیار موثر خواهد بود.\"

سانچز اعتراف کرده که از حضور چیچاریتو در سانتیاگو برنابئو شوکه شده ولی گفته که او بازیکنی بوده که باشگاه به او احتیاج داشته است.\" هرکسی جز باشگاه از این انتقال متعجب شد.از او در الدترافورد استفاده نمی شد.  زیر نظر فرگوسن بیشتر بازی می کرد. او حالا امیدوار است که در تیم آنجلوتی بیشتر به میدان برود.\"

     
آی اسپورت
2014-09-22 16:08:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر