فهرست
انتقاد منصوریان از رحمتی؛ قداستی که شکست
انتقاد منصوریان از رحمتی؛ قداستی که شکست

انتقاد منصوریان از رحمتی؛ قداستی که شکست

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان در آخرین کنفرانس خبری به عنوان سرمربی استقلال سعی کرد بیشتر از همیشه رک و سرراست حرف بزند و قابل پیشبینی بود که اختلاف‌های او و مهدی رحمتی هم به این کنفرانس کشیده شود. سرمربی حالا دیگر سابق استقلال با گله از رفتار کاپیتان اول تیم‌اش در برنامه نود ادعا کرد که این بازیکن قداست مربی‌گری را شکست. منصوریان که شدیدا از رحمتی دلخور بود درباره شماره یک آبی پوشان گفت: تنها گله من از مهدی برنامه 90 است که به قداست مربی گری لطمه زد. با یک ادبیات درست می‌توان کار بزرگی کرد. کمترین توقع من در برنامه 90 این بود که وقتی سرمربی و مدیرعامل باشگاه در برنامه بودند، خداحافظی کند. وقتی او تلاش کرد در برنامه 90 موضوع شخصی را مطرح کند، مشکل ایجاد شد. من به عنوان یک مربی یک قداستی دارم اما این قداست لطمه خورد. از رحمتی خیلی گله دارم.

اختلاف‌های بین این دو نفر از فصل قبل حاشیه‌هایی برای استقلال به وجود آورده بود اما هر دو طرف سعی می‌کردند با سرپوش گذاشتن روی این اختلاف‌ها که حالا می‌توان با قاطعیت گفت عمیق بوده، از دید خودشان به استقلال کمک کنند. اما حالا مشخص شده این تفاوت دیدگاه‌ها که چند باری هم به ناراحتی‌ و دلخوری جدی رسیده بود بارها باعث تشنج در تیم شده و آرامش و تمرکز را از هر دو طرف ماجرا گرفت و چه بسا روی نتایج استقلال هم تاثیرگذار بود. شاید بهتر بود منصوریان برای خودش یا استقلال ارزش بیشتری قائل شود و با زور نقش بازی کردن و لبخندهای مصنوعی کار اختلاف با رحمتی را به اینجا نکشاند که افسار کار از دستش خارج شود.

۱۷ ۵  
آی اسپورت
2017-09-20 23:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
معجزه (دوم هزاره سوم)
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۵۴
جالبه الان از همه طلبکاره و نه به احترام هوادار بلکه به احترام خانواده میره
حقیقت طلب
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۲۱
از اون جالبتر بخاطر اینکه بمونه رحمتی و جباری رو قربونی کرد این دو نفر قداست نداشتن؟

میگه امسال پرسپولیسی ها بیشتر از استقلالیا حمایت کردن خب مرد حسابی معلومه تیم حریف بخاطر این نتایج ازت حمایت میکنن
۲
کچل حمومی
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۴۲
اصلا میدونی قداست چی هست؟ اخه مربی گری هم قداست داره؟ تازه خودت دروغ گفتی، حالا پاپیچ رحمتی و فدراسیون و داور و زمین و زمان میشی؟!
۷
بهروز سرخ دل
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۰۹
کچل باید برگرده .
۶
آبی ساکت
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۳۰
منصوریان باید می رفت و بالاخره رفت، اما کاش همه تلاش کنیم هوادار بزرگ منش و اخلاق مدار باشیم ، از رو حدس و گمان بدترین نظرات و برداشت های شخصی رو نثار کسی نکنیم چه یکی مثل منصوریان و مظلومی و قلعه نویی که از خود استقلال هستن جه مربی های خارجی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر