فهرست
علیپور با ۸ میلیارد تومان در پرسپولیس می‌ماند!
علیپور با ۸ میلیارد تومان در پرسپولیس می‌ماند!

علیپور با ۸ میلیارد تومان در پرسپولیس می‌ماند!

آی اسپورت - علی علیپور چند سالی است سودای لژیونر شدن را در سر می‌پروراند و فصل پیش هم در یک قدمی رسیدن به این آرزو بود که با مخالفت باشگاه در نهایت در پرسپولیس ماندنی شد. البته بعد از آن باشگاه تا به این لحظه به شدت دنبال تمدید قرارداد با وی بوده و این توفیق را هنوز بابت این بازیکن که امسال قراردادش به پایان می‌رسد، به دست نیاورده است. باشگاه که خیلی خوب می‌داند علیپور یکی از خواسته‌هایش امسال جدایی و رفتن به فوتبال اروپاست، در حالی روی این موضوع یعنی تمدید قرارداد با مهاجم خود پافشاری دارد که در صورت پایان فصل و جدایی این بازیکن هیچ منفعتی در قبال انتقالش نخواهد برد. به همین خاطر مهدی رسول‌پناه هم به شدت به‌دنبال تمدید قرارداد با چند بازیکن از جمله علی علیپور است که امسال قراردادهای‌شان با پرسپولیس تمام خواهد شد. گویا باشگاه چندین بار علی علیپور را بابت مذاکره و صحبت در مورد آینده اش در پرسپولیس به باشگاه دعوت کرده که این دعوت از سوی مهاجم سرخ‌ها رد و آن را قبول نکرده است. این در حالی است که به تازگی باشگاه چینی چینگ‌دائو پیشنهاد وسوسه‌انگیزی به مهاجم اول پرسپولیس ارائه کرده است. با این وجود علی علیپور تمایلی به حضور در لیگ چین و ادامه فوتبالش در این کشور ندارد. این در حالی است که شنیده‌های ما از این حکایت دارد که پیشنهاد مالی این تیم به علیپور چندان هم بد نیست، اما این مهاجم سرخ‌ها به ۲ دلیل تمایلی به ادامه مذاکرات در این خصوص ندارد.

اولین دلیل مهاجم شماره ۷۰ پرسپولیس برای نه به چینی‌ها، شرایط خاص زندگی در این کشور است که مشکلات خاص خودش را دارد، ضمن اینکه این مهاجم پرسپولیس می‌خواهد شانس خود را برای لژیونر شدن در اروپا امتحان کند. البته یکی، دو پیشنهاد نه‌چندان رسمی را هم از بلژیک و پرتغال دارد که امیدوار است این پیشنهاد‌ها جدی‌تر شده و به جای آسیای شرقی، در صورت جدایی از پرسپولیس راهی قاره سبز شود. همچنین یکی، دو باشگاه قطری نیز برای جذب علی علیپور پیشنهاداتی ارائه کرده‌اند، اما شنیدیم او حاضر است با دریافت ۸ میلیارد تومان در پرسپولیس بماند!

شاید در نگاه اول این مبلغ زیادی به نظر برسد، اما در صورت کوچ علیپور به قطر یا حتی بلژیک او می‌تواند حداقل ۶۰۰ یا ۷۰۰ هزار دلار قرارداد ببندد. با توجه به قیمت ارز آزاد این مبلغ حدود ۱۲ تا ۱۵ میلیارد تومان خواهد شد. طبیعی است علیپور خواستار نصف این مبلغ شود، اما پرسش اینجاست؛ آیا باشگاه پرسپولیس چنین پولی برای تمدید قرارداد یک بازیکن ایرانی پرداخت می‌کند؟

 

خبر ورزشی 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-08-16 09:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹، ۱۱:۴۴
وقتی #کیسه_حکومتی برای بازیکنی که یک هفته در میان مصدومه بدون آپشن 700 هزار دلار پرداخت میکنه پرسپولیس چرا برای مهاجم ملی پوشش خودش نتونه قرارداد ریالی مناسب ببنده! به کوری چشم حسودانی مثل هژبری و خبر ورزشی!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر