فهرست
دیسلایک:  «عادل» سیبل مشترک استقلال و پرسپولیس
دیسلایک: «عادل» سیبل مشترک استقلال و پرسپولیس

دیسلایک: «عادل» سیبل مشترک استقلال و پرسپولیس

آی اسپورت – واکنش عجیب پندار توفیقی به محرومیت سرور چپاروف و حمله او به عادل فردوسی‌پور یادآور حملات مدیران و هوداران پرسپولیس به مجری 90 بعد از حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی بود.

فردوسی‌پور شب قبل از بازی رفت پرسپولیس و الهلال از تخلفات رخ داده در پرونده مهدی طارمی و باشگاه ریزه‌اسپور رونمایی کرد و شب قبل از بازی با صنعت نفت آبادان در جام حذفی هم مصاحبه جنجالی طاهری و هدایتی انجام شد. با ناکامی پرسپولیس در این دو جام، مدیران باشگاه با یک فرافکنی عجیب، بیانیه‌هایی صادر کردند و عادل فردوسی‌پور و برنامه 90 را به ایجاد حاشیه و جنجال متهم کردند و بدون اعتراف به نقش پررنگ خودشان، او را مقصر باخت به الهلال و صنعت نفت آبادان دانستند.

حالا هم پندار توفیقی محرومیت جپاروف را به دلیل پیگیری و ذهن‎خوانی فردوسی‌پور دانسته. این بخشی از حرف‌های معاون باشگاه استقلال است: «خطای جباروف یک خطای معمولی بود ولی استارتش از برنامه 90 خورد، متاسفانه با تمام احترامی که برای عادل فردوسی‎پور قائل هستیم او در آن برنامه گفت خطای جباروف عمدی بوده که او به کشورش برود. اتفاقا زمان زیادی روی این موضوع صرف شد اما این که او چگونه تشخیص داده این بازیکن عمدا این کار را انجام داده  قطعا جزو خلاقیت‌های ذهن عادل فردوسی پور است! پیش از این دیده بودیم که او لب خوانی‌ها را تشخیص می‌دهد اما ندیده بودیم که ذهن‌خوانی هم انجام بدهد!جالب است که فردوسی پور ذهن جباروف را خوانده بود که او می‌خواهد خطا کند، کارت بگیرد و به کریسمس برود.از این پس باید مراقب ذهن‌خوانی فردوسی پور در ورزشگاه‌ها هم باشیم.» گذشته از واکنش عجیب توفیقی، در بعضی از صفحات و کانال‎های هواداری استقلال، مطالبی منتشر شده و در آنها عادل فردوسی‌پور به انتقام گرفتن از سرور جپاروف متهم شده! این دوستان معتقدند مجری 90 بعد از پاسخ جنجالی به سوالش درباره تبانی ازبکستان و قطر، با انگیزه‌های شخصی پیگیر خطای جپاروف شده و باعث محرومیت این بازیکن شده!

از صحبت‌های توفیقی اینطور به نظر می‌رسد که اگر فردوسی‌پور روی خطای جپاروف زوم نمی‌کرد او توسط کمیته انضباطی محروم نمی‌شد اما سوال این است که آیا واقعا حرکت خشن هافبک ازبکستانی استقلال به خودی خود جریمه‌ای ندارد؟ بارها در فوتبال ایران و جهان دیده‌ایم که حرکاتی با خشونت کمتر از این هم با محرومیت‌هایی چند جلسه‌ای مواجه شده است. مشابه این سوالات را می‌توان از مدیران باشگاه پرسپولیس هم پرسید. مثلا این که اگر فردوسی‌پور آن شب ماجرای طارمی را پیگیری نمی‌کرد، پرسپولیس در مقابل الهلال نتیجه بهتری می‌گرفت؟ به نظر می‎رسد این گونه واکنش‎ها بیشتر برای فرافکنی و البته قرار دادن عادل فردوسی‎پور در برابر فوتبالدوستان و هوداران استقلال و پرسپولیس انجام می‌شود.

۲۰ ۱۴  
آی اسپورت
2018-01-07 16:18:00
نظر دهید

۱۴ نظر
ژان والژان
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۶
دوباره نادر نامدار
آره عادل پور و برانکو خیلی هم خوبن . البته برای مافیایی
انتقاد از ای اسپورت
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۱
والله والله این سایت به غیر از مهریزی و اشک ریز حتی یک استقلالی هم نداره. داره به طرز عجیبی از پرسپولیس حمایت میکنه.
گزارش ویژه؛ سوت‌ها علیه پرسپولیس ، از افسانه تا واقعیت؛ اهمیت «پروین» بودن ، شرط آزادی نوراللهی؛ حضور در میدان تیر! اتهام به رحمتی: ناراحتی بابت موفقیت حسینی دایی در آستانه توافق با پرسپولیس ، ادعای اصفهانیان: بازی پرسپولیس پنالتی نداشت!دیسلایک:‌‌ به این تراکتور سرباز ندهید ، ادعای روز؛ نتیجه شش بازی از هشت بازی عوض شد!
sia
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۰
تاجایی که اطلاع دارم خانم اشک ریز طرفدار شدید تیم پیروزی هستش
00
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۰
بسوزین کیسه های بی منطق
۴
فروبی
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۵۰
جناب نویسنده و دوستان گرامی؛ عرض کنم خدمتتون که چندسال پیش فردوسی پور در شبکه تهران مهمان رامبد جوان بود و اونجا به صراحت گفت که از جفت تیمای آبی و قرمز خوشم نمیاد و دوست ندارم قهرمان بشن. ویدئوشم اینجا پیدا کردم میتونید ملاحظه کنید و علت موضع گیری هواداران دو تیم علیه فردوسی پور رو متوجه بشید:
https://t.me/khajejoketel/73084
۴
فرهاد
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۶
کیروش پور همیشه در حال سمپاشی و داغ کردن تنور نظرسنجیاشه . هر دفعه هم به یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس که برنامهاشو پر مخاطب کرده گیر میده و اونها رو به جون هم میاندازه . جرات نمی کنه با صدا و سیما که پول پخش تلویزیونی رو با قلدری نمیده و یا یک برنامه برای گزارشگرهای بی کیفیت که پخش مستقیم اجرا میکنن بذاره . تازه یاد گرفته وقتی جوابی نداره ، میگه قضاوت با مردم است .
هوادارن متوهم و وطن فروش تراکتور
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۴۸
فقط منتظرم ببینم دو شنبه شب فردوسی پور چه عکس العملی به شعارها و حرکاتی که تو تبریز شد نشون میده،واقعا جرات داره در مورد شعارهای زد وطنی صحبت مفصل کنه یا از ترس سردارها و هوادارای و ح ش ی تراکتور خیلی گذار از این قضیه عبور میکنه.وزیر بعد بازی با پرسپولیس سریع دستور پیگیری میدن ولی حالا که همچین فاجعه ی ملی رخ داده که از پول بیت المال استفاده میکنن و سرباز مفت و مجانی میگیرن و ضد کشورمون هم شعار میدن و سنگ کشورایی رو به سینه میزنن که محل سگم بهشون نمیذارن مثل کبک سرشو‌تو برف کرده!
۳
قباد
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۲
نویسنده عزیز ،مشکل سیاست یک بام و دو هوای کمیته انضباطیه، چرا برا کمال کامیابی نیا و وحید امیری این قانون ها رو اجرا نمیکنن؟
آرش
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۸
آقای کمیته انضباطی، جان مادرت اینجباروف رو محروم نکن، اینا توهم برداشتن که قهرمان لیگ میشن و با اینکار ترمزشون کشیده شده
آقای استقلالی خواهشا صنعتی و سنتی رو با هم نزن، بد تو توهم رفتین. اوضاعتون خرابه
امید
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۲
اشکال نداره جباروف رو محروم کن ولی پرونده طارمی چی شد چرا چیزی که فیفا باهاش حتی باشگاه لنگ رو هم جریمه کرد تو کمیته انضباطی ما حتی محرومیت یک جلسه ای به همرا نداشته
پس کو عدالت آقای نویسنده لنگی
نیما
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۳
این آقا اگه واقعا بی طرف می موند این اتفاقا براش نمی افتاد. حق پخش چی شد؟ ماجرای مداخله تو نقل و انتقال بازیکنا چی شد؟ چرا شفاف سازی نمیشه؟
قدیمی
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۳۸
جالبترین نکته ماجرا اینجاست، کسی در مورد داور صحبت نمیکنه، داور چرا بهش کارت نداد؟؟؟؟؟؟؟ بخدا به بازی روزبه چشمی نگاه کنید هر بازی باید اخراج بشه، اما کارت هم نمیگیره... ای خدا داور بازیهای مهم استقلال همیشه -زرگر- خیلی آشناست! استقلال راه آهن استعفا و ....
۱
phi
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۱۱
دوچرخه سواران هم تیم خوبیه
یاشار
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۵۹
خطای جباروف به خودی خود می‌توانست بر اساس قوانین موجود با محرومیت انضباطی مواجه بشه اما مشکل اینجاست که اولا چرا نه روز بعد از برگزاری بازی و چرا درست بعداز مصاحبه برانکو و سوی فردوسی پور در برنامه نود !؟
نکته: چرا این مدل ریز بینی ها و اجرای عدالت فقط باید برای باشگاه استقلال صورت بگیره!
محرومیت هواداران استقلال در چند نوبت٬محرومیت بازیکنان استقلال به دفعات و در نهایت چشم پوشی از خطای بزرگ بازیکنی چون طارمی که برای حل مشکل بوجود امده مجبور به مذاکرات دیپلماسی در بالاترین سطوح سیاسی شدیم .
لذا لطف کنید مال خودتان را مال ندانید و مال دیگران را بیت المال
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر