فهرست
ادعای روز؛ طارمی به اروپا خواهد رفت
ادعای روز؛ طارمی به اروپا خواهد رفت

ادعای روز؛ طارمی به اروپا خواهد رفت

آی اسپورت - مهدی طارمی شب گذشته در هفته پایانی لیگ ستارگان قطر تیم الغرافه را در برابر الشحانیه همراهی کرد و در حالی که رامین رضاییان دبل کرد موفق به زدن تک گل تیمش شد. در نقل و انتقالات زمستانی شایعاتی مبنی بر بازگشت طارمی به لیگ ایران و پرسپولیس منتشر شده بود. تعریف و تمجیدهای برانکو از طارمی نیز مزید برعلت شد تا بسیاری از هواداران و رسانه‌ها تصور کنند که او به پرسپولیس بازمی‌گردد.

در این خصوص با محمودرضا فاضلی مدیر برنامه‌های سرشناس طارمی و چند ملی‌پوش فوتبال ایران صحیت کردیم و فاضلی گفت: «درباره طارمی می‌توانم بگویم که او احتمال بسیار زیاد فصل بعد در فوتبال اروپا  بازی خواهد کرد.»

فاضلی درباره اینکه او به کدام تیم می‌‌رود گفت: «عادت ندارم نام تیمی را قبل از امضای قرارداد فاش کنم اما فقط می‌توانم بگویم که طارمی به احتمال خیلی زیاد و اگر خدا بخواهد فصل بعد در یک لیگ خوب اروپا بازی می‌کند. ما پیشنهاداتی داریم، مذاکراتی شده و یک تیم را انتخاب خواهیم کرد.»

مدال

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2019-04-14 23:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
آرش666666
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۳۴
ایشون 6 سال پیش قرار بود کریم انصاریفر رو بفرستند دورتموند نمیدونم چرا هنوز کریم نزدیک آلمان هم نشده
مدرسان پژوهش
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۲۲
جهان بخش چندسال تو هلند فوق العاده کار کرد اما رفت تیم فانوس به دست برایتون و اونجا نیمکت نشینه، حالا طارمی قراره تو کدوم لیگ خوب بازی کنه؟؟
سروش
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۳۷
داره از همین حالا طاقچه بالا می ذاره که یعنی بگه اگر پرسپولیس طارمی رو می خواد باید پول درشت بذاره چون ایشون از اروپا پیشنهاد داره! برو بچه. ما اصلا طارمی رو نمی خواهیم. حتی به عنوان توپ جمع کن.
امید
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۶:۲۴
باشه. بره آلمان. ما که بخیل نیستیم. هرجا دوست داشت بره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر