فهرست
دکه آنلاین؛ دایی جانشین کی روش
دکه آنلاین؛ دایی جانشین کی روش

دکه آنلاین؛ دایی جانشین کی روش

آی اسپورت - خبر ورزشی با انتشار عکسی از کی روش به پشت پرده خداحافظی او از تیم ملی اشاره کرده و نوشته: به او گفتند خوش آمدی! این روزنامه از قول مجید جلالی نوشته که رویایش نشستن روی نیمکت لیورپول بوده. شفر گفته استقلال باید جوانتر شود. این روزنامه به غیبت تیام در جلسه با استقلالی ها در ترکیه هم اشاره کرده است.

 

خبر ورزشی 5 خرداد
خبر ورزشی 5 خرداد

سروش رفیعی عکس و تیتر یک روزنامه گل است. بازیکن فصل گذشته الخور اعلام کرده اولویتش بازگشت به پرسپولیس است اما اگر نتواند به این تیم برگردد راهی سپاهان خواهد شد. این روزنامه به حواشی جشن پرسپولیسی ها با حضور حسین هدایتی هم اشاره ای داشته است.

 

روزنامه گل 5 خرداد
روزنامه گل 5 خرداد

تیتر یک پیروزی احتمال انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی بعدی تیم ملی است. این روزنامه مدعی شده فدراسیون فوتبال وارد مذاکره با سرمربی سپاهان شده. پیروزی با اشاره به این موضوع که سپاهان به دنبال اندوخته پرسپولیس است نوشته که رقبا به دنبال تضعیف قهرمان هستند.

 

پیروزی 5 خرداد
پیروزی 5 خرداد

همشهری ورزشی با تیتر یک ملت و یک ضربان عکسی از استانبول گردی دیروز شاگردان کی روش منتشر کرده و نوشته مصاحبه جدید سرمربی تیم ملی مبنی بر جدایی از تیم ملی بعد از جام جهانی تاثیری روی روند آماده سازی تیمش نگذاشته است.

 

همشهري ورزشي 5 خرداد
همشهري ورزشي 5 خرداد

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-05-26 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حمید
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۰۰
خوشبحال اونایی که ژست هواداری پرسپولیسو میگیرن و تو فضاهای مجازی ، کارشون این بود که به کی روش بدوبیراه بگن
۵
saman
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
دقیقا آقای دایی چی میخواد اضافه کنه به تیم ملی ؟ سبکشون رو هم که دیدین در لیگ، کمترین میزان تصاحب توپ
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر