فهرست
انتقاد تند قلعه‌نویی از تعطیلی‌های لیگ؛ اسم لیگ برتر را عوض کنید
انتقاد تند قلعه‌نویی از تعطیلی‌های لیگ؛ اسم لیگ برتر را عوض کنید

انتقاد تند قلعه‌نویی از تعطیلی‌های لیگ؛ اسم لیگ برتر را عوض کنید

آی اسپورت - امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی در آستانه بازی تیمش با سایپا از تعطیلی‌های پی در پی لیگ برتر انتقاد کرد. لبه تند این انتقادها البته متوجه تیم ملی و سرمربی آن است:

* این شرایط راضی کننده نیست و من نمی‌توانم این شرایط را هضم کنم. تا می‌آییم بازی کنیم لیگ برتر تعطیل می‌شود و تیم ما از شرایط خوب خود خارج می‌شود. واقعا با این شرایط که پیش آمده تمام باشگاه‌ها با مشکلات زیادی روبرو می‌شوند چرا که هیچ تیمی در تعطیلات طولانی مدت نمی‌تواند خود را در فرم ایده‌آل حفظ کند. در این شرایط ما فقط تمرین می‌کنیم ولی این را باید بگویم که دیکته نوشته نشده غلط ندارد. در شرایط بازی است که یک مربی می‌تواند ایرادهای تیمش را بگیرد. تیم‌ها تمرین می‌کنند و بازی نمی‌کنند و یک مربی در این شرایط چطور می‌تواند کار کند و مشکل تیمش را حل کند. در این شرایط حتی امکان مصدومیت بازیکنان هم بالا می‌رود.

* با این شرایط اصلا نمی‌توانیم نام لیگ ایران را لیگ برتر بگذاریم. من از کارشناسان فوتبال ایران که آقایان آنها را قبول دارند می‌خواهم که نام جدیدی روی این لیگ بگذارند. چرا که در این شرایط اصلا نمی‌توان کار تاکتیکی کرد و پیشرفتی هم حاصل نمی‌شود. تمرینات زیاد باعث دلزدگی می‌شود و در شرایط بازی است که بازیکنان از نظر بدنی کاملا آماده می‌شوند. به نظر من در این شرایط کار برای مربی‌ها خیلی سخت است و تیم‌ها از نظر تاکتیکی افت فاحشی می‌کنند. بعضی‌ها مصلحت را در این می‌بینند که حرفی نزنند و بعضی‌ها هم انتقاد می‌کنند.

 

کد خبر:9402

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-10-15 13:31:00
نظر دهید

۲ نظر
ارش
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۸
اگر امثال موتور گازی های وطنی به جای ادعا میرفتین دنبال یادگیری احتیاج نبود اسم لیگ برتر عوض بشه،اگر هم دلیلی داشته باشه برای عوض كردن اسم لیگ حرفه ای اون مربی های ایرانی هست،چون داوری ما فینال المپیک قضاوت میكنه،بازیكنهای هم تو لیگ قهرمانان نماینده دارن.فقط مربی های ما هستن كه به لیگ هند هم نمیتونن برن
۳
برزو
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۸
اگه تيم ملي ميباخت فرمايش شما متين بود بزرگوار ولي الان خير. درسته ژنرال استقلالي اما حرف حق رو بايد زد حتي اگه تلخ باشه. شما موتور گازي هاي وطني نميتونيد خودتونو با بوگاتي ويرون مقايسه كنيد.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر