فهرست
گل الهلال، آب سردی بر پرس قرمزها
گل الهلال، آب سردی بر پرس قرمزها

گل الهلال، آب سردی بر پرس قرمزها

آی‌اسپورت- با توجه به قدرت الهلال در مالکیت توپ، برانکو این بار از بازیکنانش نخواست که بعد از به ثمر رساندن گل برتری، بازی مالکانه‌ای داشته باشند. یعنی همان کاری که در لیگ برتر انجام داده‌اند و نتیجه مثبتی از آن گرفته‌اند. برانکو ترجیح داد شاگردانش با پرس شدید از نیمه زمین الهلال، بازی حریف را تخریب کنند و به آن‌ها اجازه بازیسازی ندهند؛ تا از این راه روحیه بازیکنان حریف را در دقایق بعد از دریافت گل تضعیف کند. اتفاقی که تاثیرگذار هم بود و دوندگی بی‌امان سرخپوشان در خط حمله و هافبک‌های هجومی این تیم، فرصت تفکر را از الهلالی‌ها گرفته بود. برانکو هم خیلی زود علیپور را جایگزین رفیعی کرد تا جان تازه‌ای به خط حمله تیمش بدهد. دوندگی بالای امیری و مسلمان و رضاییان در نیمه میانی زمین هم، کمک بسیاری کرد تا فشار گسترده‌ای روی دروازه پرسپولیس وارد نشود. با این وجود عربستانی‌ها روی یک ضربه کرنر و اشتباه قرمزها روی جایگیری و کنترل بازیکنان حریف، گل تساوی را وارد درواز پرسپولیس کردند تا زحمات شاگردان سخت‌کوش برانکو به باد برود. اگرچه، برانکو در پایان بازی از نتیجه و طبعا تلاش شاگردانش راضی بود.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2017-02-21 22:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مسعودم
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۳۷
بایدم راضی باشه..اونهمه موقعیت داشت الهلال..خدا شانه برانکو را بوسیده
۳ ۱
محمد
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۰۱:۱۹
اون همه موقعیت؟!شما مطمئنی همین بازی رو دیدی؟!برادر من موقعیت ها و تعداد شوت های پرسپولیس بیشتر بود حداقل یه نگاه به امار بنداز اونا فقط مالکیت و تعداد پاس بیشتر داشتن
۹
مسعودم
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۴۵
تنها بازی بود که دیدم عربها اصرار و عجله به شروع بازی داشتن..و ایرانیها..انکاررر..اتوبوسی که بد پارک شده بود..و در نهایت ضربه ایستگاهی...تیم ملی ما با همین ضربات بلای جان همه تیم های دنیاستو تیم های باشگاهی مان..چهار گل از ضربه ایستگاهی در سه بازی خورده اند..کی روش مچکریم ..چون دیگر تیم ملی ما دقایق آخر با کرنر و ضربه ایستگاهی امثال پارک نتیجه بازی را از دست نمیدهد..بلکه این ماییم که دقایق آخر بازی و ضربه های ایستگاهیمان بلای جان گربه هاست..
۴ ۱
محمد
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۰۹:۰۵
واقعا؟؟ اتوبوس پارک کرده بود؟؟
اگه این اتوبوس بود کار استقلال جلو پرسپولیس چی بود؟؟؟
بابا متعصب باشید ولی اندکی هم در کنارش منصف.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر