فهرست
کلیشه برعکس؛ کمال اخراج کرد!
کلیشه برعکس؛ کمال اخراج کرد!

کلیشه برعکس؛ کمال اخراج کرد!

آی اسپورت - کمال کامیابی نیا که بعد از نیمکت نشینی در بازی قبلی مقابل السد قطر، اینبار از سوی یحیی گل محمدی فرصت حضور در ترکیب اصلی را به دست آورد، در صحنه‌ای جالب توجه باعث اخراج ستاره حریف شد.

در دقیقه 17 این دیدار، کامیابی نیا بعد از کنترل توپ، جلال الدین ماشاریپوف را با تکلی خشن روی مچ پای خود دید تا بعد از VAR داور اردنی تصمیم به اخراج بازیکن حریف بگیرد و هافبک سرخ‌ها اینبار کارت قرمز را در برابر بازیکنی ببینید که علیه او خطا کرده است.

کامیابی نیا که ذاتا بازیکن خشنی است، بارها طی سالیان اخیر با کارت قرمز داوران همراه شده و دیدارهای بزرگی را به واسطه این موضوع از دست داده است. مهمترین دیداری که کامیابی نیا در آن اخراج شده مربوط به بازی دو فصل قبل لیگ قهرمانان و جدال با الاهلی عربستان است که سرخ‌ها دقایق طولانی را با 10 نفر و در شرایط مشابه حریف امشب خود پشت سر گذاشته بودند.

هافبک سرخ‌ها در این فصل از لیگ برتر نیز دو بار با کارت قرمز داوران از زمین اخراج شده بود. اینبار اما در اتفاقی متفاوت این کامیابی نیا بود که موجب اخراج بازیکن حریف شد و شرایط جدیدی را تجربه کرد.

 

ورزش سه 

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-09-30 23:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۱:۲۵
خدایا چقدر یک تیم باید شانس داشته باشد بازی با السد که پنالتی السد دیده نشد var نبود این بازی بود انهم کی اخراج شد ستاره حریف. پرسپولیسی ها مانده بودند این ستاره را چطور مهار کنند. امیدوارم شانس در بازی با النصرم یارتان باشد بهر حال ما که بخیل نیستیم. درسته پرسپولیس در ایران منفور است ولی خوب بحث اسیا فرق دارد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر