فهرست
ذوالقدر: مربی‌ام از دوپینگ خبر داشت!/ از اول می‌خواستند بلا سرم بیاورند/ هیچکس حرفم را قبول ندارد
ذوالقدر: مربی‌ام از دوپینگ خبر داشت!/ از اول می‌خواستند بلا سرم بیاورند/ هیچکس حرفم را قبول ندارد

ذوالقدر: مربی‌ام از دوپینگ خبر داشت!/ از اول می‌خواستند بلا سرم بیاورند/ هیچکس حرفم را قبول ندارد

آی اسپورت- پس از اعلام وحید ذوالقدر به عنوان بازیکن دوپینگی لیگ برتر، ایرانیان سرپرست تیم نفت تهران اذعان داشت او بازیکن تیم بزرگسال ما نیست که محرومش کردند و فقط در تیم جوانان ما حضور داشت ولی این بازیکن نوزده ساله به خبرگزاری فارس گفته است این حرف‌ها صحت ندارد و من از سال قبل در تیم بزرگسالان بودم.

گل‌محمدی مرا به تیم اضافه کرد

من در نیم‌فصل سال گذشته زمانی که یحیی گل‌محمدی سرمربی نفت بود به تیم بزرگسالان ملحق شدم اما برای نفت به میدان نرفتم، ولی در لیست 18نفره قرار داشتم. امسال هم تا دو هفته گذشته در لیست این تیم بودم و زیر نظر منصوریان و کادر فنی بزرگسالان تمرین می‌کردم.

مربی‌ام دارو داد!

من پس از پایان فصل گذشته با یک مربی دونده کار کردم و او مکمل‌های ورزشی به من داد که مصرف کنم، بیست روز قبل از فصل هم این مکمل‌ها را قطع کردم و با تیم تمرینات خود را آغاز کردم. به هیچ عنوان فکر نمی‌کردم که این داروها مشکل داشته باشد.

لطف دوستان بود که این بلا سرم آمده است!

صددرصد کولیوند از این موضوع خبر داشته است. من پیگیر این مسئله هستم تا مطلع شوم. زمانی که برای تست گرفتن حاضر شدم فکر نمی‌کردم که یک درصد هم مشکل داشته باشم زیرا اصلا در جریان این کار نبودم. نمی‌دانم این ماده از کجا آمد. دوستان با ما خوب بودند که این کار را برای ما انجام دادند!

بازیکن سفارشی نبودم که اینطور شد

من این مسئله را از کادر فنی تیم می‌بینم. بازیکنی بودم که روی پای خودم ایستاده بودم و بدون سفارش کسی داشتم پیشرفت می‌کردم. روی آقایان فشار آمد و دنبال بهانه بودند که بلایی سر من بیاورند. در پایان هم که این اتفاق رخ داد.

صحبت با استیناف بی‌فایده بود

صحبت‌هایم را با همه مطرح کردم اما حرف‌هایم را قبول نمی‌کنند. چه فایده‌ای داشت که درخواست استیناف هم می‌دادم. باشگاه هیچ اقدامی برای من انجام نداد. خودم به تنهایی به دنبال این پرونده هستم و امیدوارم که مجرمان به سزای اعمال‌شان برسند.

     
آی اسپورت
2014-09-22 18:11:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر