فهرست

هوگو سانچز: رئال از فروش دی ماریا ضرر می کند

آی اسپورت- بازیکن افسانه ای سابق باشگاه رئال مادرید اعتقاد دارد که بر خلاف ژابی آلونسو رئال از نداشتن آنخل دی ماریا در چمپیونزلیگ ضرر خواهد کرد.

هردو بازیکن خط میانی رئال، تابستان گذشته سانتیاگو برنابئو را ترک کردند. ژابی آلونسو با مبلغ 10 میلیون یورو راهی بایرن مونیخ شد و آنخل دی ماریا هم با 75 میلیون یورو رکورد لیگ برتر را شکست و به الدترافورد نقل مکان کرد.

هوگو سانجز مکزیکی که مهاجم رئال مادرید در طول سال های 1985-92 بوده اذعان می کند که این باشگاه برای فروش دو تن از بهترین بازیکنانش، خود را سرزنش خواهد کرد. او به روزنامه AS گفته :\" این سخت است که بگوییم دی ماریا و آلونسو چرا باشگاه را ترک کردند. اگر خرید و فروش ها متعادل نباشد سخت است که خریدی داشته باشید. خرید،خرید و خرید بدون فروش. اگر شما بخواهید بازیکن بخرید باید بازیکنی را بفروشید. این یک بازی ریاضی است و همه چیز به نحوه مدیریت بستگی دارد.\"

او ادامه داده:\" من حدس می زنم که آنجلوتی دی ماریا و دی ماریا را دوست داشته و می خواسته آنها در تیم بمانند. اما بیشتر دی ماریا چون بازیکنانی هستند که بتوانند به جای آلونسو بازی کنند. آنخل دی ماریا یکی از بهترین بازیکنان جهان است و خیلی به درد رئال مادرید می خورد. اما به هرحال حساب باشگاه باید تعادل داشته باشد. من نمی دانم خروج دی ماریا به خاطر کم ارزش دادن باشگاه به او بوده یا نه اما من قوتبال زیبا را دوست دارم و او یکی از بهترین های جهان است.\"

     
آی اسپورت
2014-09-22 18:34:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر