فهرست

رونی: پذیرش این شکست خیلی سخت است

آی اسپورت- وین رونی از عدم آرامش در تیم من‌یونایتد که منجر به یک شکست تحقیر‌آمیز ۳-۵ در نیمه‌ی دوم برابر لستر سیتی شد ابراز ناراحتی کرد. یونایتدها بازی را خوب شروع کردند و دو بار با دو گل اختلاف در ورزشگاه حریف پیش افتادند، اما خطاهای دفاعی آن‌ها دومین شکست فصل لیگ برتر را برای مردان لوییس فان‌خال رقم زد.
و رونی که چند بار در طول بازی در حال پرخاش به هم‌تیمی‌هایش دیده شد اعتراف می‌کند که عملکرد یونایتد غیرقابل‌قبول بوده است: «واقعاً ناراحت‌کننده است. ۱-۳ جلو باشی و بعد بازی را واگذار کنی، پذیرشش سخت است. باید به عنوان یک تیم بهتر کار می‌کردیم. بازی را تمام‌شده و برده دیدیم. اشتباهاتی داشتیم و به عنوان یک تیم به قدر کافی خوب کار نکردیم تا بتوانیم جلوی گل‌های آن‌ها را بگیریم.»
«این بازی‌یی بود که در آن کارهای عالی‌یی انجام دادیم، گل‌های عالی‌یی زدیم، و گل‌های ناشیانه‌ای خوردیم. باید بهتر کار کنیم؛ همه این را می‌دانیم. گل خوردن اصلاً خوب نیست وقتی که می‌دانیم که می‌توانیم جلوی آن را بگیریم. همه‌ی بازیکنان این را می‌دانند. آن‌ها در بیست دقیقه‌ی پایانی شتاب زیادی داشتند، ما باید سعی می‌کردیم جوری آرامش خود را حفظ کنیم و بازی را به پایان ببریم، اما در این کار ناکام ماندیم.»

     
آی اسپورت
2014-09-22 19:07:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر