فهرست
گزارش روز: واکنش رحمتی به ارتباط با جادوگر
گزارش روز: واکنش رحمتی به ارتباط با جادوگر

گزارش روز: واکنش رحمتی به ارتباط با جادوگر

آی اسپورت- فرشید گراییلی که بارها با حروف اختصاری «ف.گ» به عنوان یکی از جادوگران فوتبال در رسانه‌ها معرفی شده بود، در گفت‌وگو با هفته‌نامه تماشاگران امروز مدعی شد روانشناس است و جادوگر نیست. او در صحبت هایش  بدون آن که نامی از سیدمهدی رحمتی بیاورد، درباره ارتباط خود با یک دروازه‌بان مطرح حرف‌هایی را به زبان آورده که کاملاً مشخص است منظور او کسی جز سیدمهدی رحمتی نیست. 

گراییلی در صحبت های خود آورده بود: یک دروازه بان قدیم‌ها‌ دروازه‌بان ذخیره بود. به من زنگ زده بود که یک روحیه‌ای به من بده. من هم چند تا کار گفتم انجام داد و روحیه‌اش بهتر شد. نمی‌دانم چیزی از انرژی درمانی شنیدید یا نشنیدید؟ یک نیرویی در من بود که من منتقل می‌کردم به این دروازه‌بان. از من روحیه می‌گرفت و دیگر گل نمی‌خورد. من همیشه همراهش بودم. هر جا می‌رفت من را می‌برد. او حتی برای من جدا بلیت هواپیما می‌گرفت و در هتلی که تیم اقامت داشت، اتاق رزرو می‌کرد. در بازی‌ها به استادیوم می‌رفتم و بازی را تماشا می‌کردم تا گل نخورد.

این جادوگر فوتبالی در ادامه گفته است:  وقتی به تیم‌ ملی رسید گفت همه اینها الکی است و من خودم به اینجا رسیده‌ام. من هم گفتم اگر خودت بودی که برو به سلامت، مواظب خودت باش. همه چیز پول که نیست. ما با هم دست ابوالفضلی داده بودیم که به هم کمک کنیم. خدا جوابش را داد. با آن همه افتخار آخرش نتوانست به جام‌ جهانی برود. آنقدر بازیکنان تیم ملی سراغ من می‌آیند و به من زنگ می‌زنند که اگر بگویم باورتان نمی‌شود. من با 10 تا مربی لیگ برتری فوتبال کار کرده‌ام. اسمشان را بشنوی تعجب می‌کنی.

اما سید مهدی رحمتی در واکنش به این مصاحبه می گوید: «مصاحبه‌ای که شما می‌گویید را نخوانده‌ام و تمایلی هم به خواندن آن ندارم، برای وقت خودم ارزش قائل هستم. در ضمن چون اسمی از من نیاورده، هیچ جوابی به ادعاهای این فرد نمی‌دهم. از لحاظ عقلانی هم نباید به جای تمرکز روی فوتبال و زندگی‌ام، راه بیفتم و جواب هر حرفی را بدهم.»

وقتی به رحمتی گفتیم درست است اسم تو را نیاورده اما از روی کدها و آدرس‌هایی که داده و تأکید کرده دروازه‌بانی که به جام جهانی نرسیده، معلوم است تو را می‌گوید، جواب داد: «اجازه بدهید هر وقت اسمی از من آورد، جواب بدهم. من احتیاجی به دفاع از خودم ندارم و به برخی جریان‌هایی که با نیت قبلی علیه من راه می‌افتد، عادت دارم. چند وقتی است درست در یک مقاطع خاص علیه من جریان‌سازی می‌شود، واگذار می‌کنم به خدا و می‌گذرم،‌ شما هم بگذرید.»

رحمتی در واکنش به اصرار ما که از او خواستیم لااقل برای روشن شدن افکار عمومی حرفی بزند، گفت: «هرچه بگویم، بعضی‌ها فکر می‌کنند جواب این آدم را داده‌ام. فقط بنویسید وقتی من می‌توانم حاجتم را از خدا بخواهم، چرا باید محتاج بنده خدا شوم؟ من اگر بخواهم به کسی متوسل شوم، به ائمه اطهار (ع) متوسل می‌شوم. می‌آیم پابوس امام رضا (ع) و سبک می‌شوم. اگر از خدا خواسته‌ای داشته باشم، از خودش می‌خواهم و اگر دنبال واسطه هم بگردم، ائمه اطهار (ع) را واسطه می‌کنم. من با افتخار می‌گویم التماس خدا و ائمه اطهار (ع) را می‌کنم. اصلاً این کار را می‌کنم که محتاج بنده خدا نباشم... شما بروید از مدیران و مربیان استقلال، مس و سپاهان که برای آنها بازی کردم، بپرسید آیا من تا به حال برای کسی در هتل تیم اتاق رزرو کرده‌ام یا بلیت هواپیما گرفته‌ام؟ اصلاً بگذارید به جای من، مدیران و مربیان این تیم‌ها جواب بدهند.»

۱ ۴  
آی اسپورت
2014-09-22 19:09:32
نظر دهید

۴ نظر
امیر
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۵۴
شاید حامد لک یا سوشا مکانی باشن....
-
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۷
اسطوره کیسه کشاست دیگه، خخخخ
محسن
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۴۰
بهرام که گور می گرفتی همه عمر......

یه روزی مهدی رحمتی به طالبی لو همین تهمت رو زد،حالا یکی به خودش میگه.
عجب دنیایی شدع
ش
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۰۰
چند فصل پیش با همین داستانها وحید طالب لو رو برد تو حاشیه.گفته بود وحید سر خروس میزاره تو حوله .دنیا دار مکافات.همیشه از رحمتی بدم میومد.لنگیام خفه دیگه از کاپیتان نیلسونشون بهتره.تیم بی اصل نسب که بزرگترشون نیلسونه با دو سال سابقه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر