فهرست

اوزیل: چیزی برای اثبات کردن ندارم

آی اسپورت- مسوت اوزیل در پی انتقادها تاکید کرد که نیازی به «اثبات چیزی به کسی» ندارد. رکورددار قیمت نقل و انتقالات در باشگاه آرسنال به دلیل عملکردش در شکست 0-2 این تیم برابر دورتموند به‌شدت مورد انتقاد قرار گرفت، با این حال در بازی شنبه برابر استون‌ویلا در یک نقش مرکزی با زدن یک گل و دادن یک پاس گل چشمگیر ظاهر شد. او تاکید می‌کند که در طول دوران بازی‌اش به نقدهای منفی عادت کرده است.

«من بازی نمی‌کنم که چیزی را به کسی اثبات کنم، من برای آرسنال بازی می‌کنم. احساس می‌کنم که این‌جا نسبت به بوندسلیگا و نیز رئال مادرید بیشتر مورد انتقاد هستم. ما فصل را تازه آغاز کرده‌ایم، ما در پست‌های کلیدی بازیکنان جدیدی داریم. خب در این شرایط، بازی جمعی، چیزی که من کار زیادی با آن دارم، چیزی نیست که بتواند یک‌روزه خوب بشود.»

اوزیل همچنین زمان‌بندی این نقدهای منفی را نیز مورد سوال قرار داد. او با بیان نقشش در قهرمانی آلمان در جام جهانی و همچنین انتخابش در رای‌گیری تیم سال وب‌سایت لیگ برتر گفت: «فقط 10 هفته قبل من در تیم فصل انگلیس انتخاب شدم. بعد به قهرمانی جهان رسیدم. بعد تعطیلات تابستانی بود و پس از چند بازی دوباره همه‌چیز زیر سوال رفته است. این عجیب و غریب است، اما من می‌دانم چه در چنته دارم.»

     
آی اسپورت
2014-09-22 21:24:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر