فهرست
دست باز قلعه نویی برای نبرد اصفهان/ 4 غایب استقلال به دیدار ذوب آهن می رسند
دست باز قلعه نویی برای نبرد اصفهان/ 4 غایب استقلال به دیدار ذوب آهن می رسند

دست باز قلعه نویی برای نبرد اصفهان/ 4 غایب استقلال به دیدار ذوب آهن می رسند

آی اسپورت- در تمرین نوبت عصر امروز آبی‌پوشان تهرانی امیر قلعه نویی از دکتر ستوده پیگیر آخرین وضعیت مصدومان تیمش یعنی خسرو حیدری، قاضی، بیک زاده و کرار شد که او گفت این چهار نفر به بازی روز جمعه با ذوب‌آهن خواهند رسید و این اتفاق کافی بود تا سرمربی استقلال پس از نه هفته دوری تعداد زیادی از بازیکنانش خوشحال شود.

ولی خبر ناراحت کننده برای او مصدومیت سه هفته‌ای مگویان بود. مدافعی که چند هفته اخیر در غیاب حنیف عمران‌زاده و امیرحسین صادقی نسبتا از خط دفاعی تیمش به خوبی محافظت کرده بود.

همچنین امروز به قلعه نویی گفته شد احتمال بازگشت تیم ملی امید از بازی‌های آسیایی طوری خواهد بود که او احتمالا یعقوب کریمی را نیز در مسابقه با ذوب آهن خواهد داشت.

با این حال سرمربی استقلال که در هفته‌های گذشته تعداد زیادی مصدوم و محروم داشت و این مسئله تاثیر زیادی در دو باخت اخیر این تیم داشت، در این هفته با بازگشت بازیکنانش مجددا می‌تواند به روندی که ابتدای فصل داشت بازگردد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-22 22:50:41
نظر دهید

۳ نظر
ToRnAdO
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۰۱
قلعه الان داره عشق میکنه الان سیسم سانتر سانتر تا پیروزی رو میتونه پیاده کنه خخخخخخخخخ
zany
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۴۳
این سایت مال ابیاست تابلوتر ازاین میشه مگه؟؟؟؟بعد باخت پرسپولیس میشدین اتش بیار معرکه حالا شدین مرهم رو زخم؟صداقت وبی طرفی اصل مهم خبرگزاریهاست که شما بی بهره این ازش
همین کافیه
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۰۷:۴۴
دیگه براتون دستمون رو شده ای اسپرت..شما طرف ابیا هستید فقط همین یعنی از خودشون هستین..تازه به دوران رسیده ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر