فهرست

اینزاگی: حرف‌های برلوسکونی؟ نظری ندارم

آی اسپورت- قرمزومشکی‌ها در یک بازی وسط هفته در توسکانی به مصاف امپولی خواهند رفت، پس از آن که در هفته‌ی سوم برابر یوونتوس تن به شکست خانگی 0-1 دادند؛ شکستی که پس از آن برلوسکونی مالک و رییس باشگاه به‌نرمی از آن‌ها انتقاد کرد. اما این بحث برای اینزاگی یک نقطه‌ی تمرکز نیست و به گفته‌ی او آن‌ها فقط به بازی فردا برابر امپولی در هفته‌ی چهارم چشم دارند.

«من درباره‌ی حرف‌های او نظری نمی‌دهم. من اولین کسی بودم که می‌خواست یک پیروزی برای او به ارمغان بیاورد. ما بعد از نهار تلفنی صحبت کردیم، او از کاری که ما انجام دادیم رضایت داشت و مثبت بود. او طبق معمول به ما انگیزه‌ی بهتر کار کردن داد. ما بازی خوبی انجام دادیم، با روحیه‌ی فداکاری، در برابر تیمی که می‌تواند حتی در لیگ قهرمانان هم خوب بازی کند. همه‌ی ما می‌خواستیم تا 90 دقیقه در محوطه‌ی جریمه‌ی یوونتوس بازی کنیم. اما خب این به قدرت حریف هم بستگی دارد.»

«آن‌ها پنج ضربه به سمت دروازه داشتند و ما سه تا، شاید آن‌ها بهتر حفظ توپ کردند. اما ما یک تیم در حال بازسازی هستیم. آن‌ها روی یک حرکت عالی از تبس گل زدند در حالی که تنها 20 دقیقه به پایان مانده بود. و ما می‌توانستیم کار را به تساوی بکشانیم، با یک ضربه‌ی پنالتی که اتفاق افتاد، اما داور آن را نگرفت. حالا چیزی که اهمیت دارد بازی فردا ست. من ترکیب خوبی دارم، حالا فکر ما به بازی امپولی معطوف شده است.»

     
آی اسپورت
2014-09-22 23:19:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر