فهرست
بازگشت رویایی نوراللهی؛ دقت صددرصدی پاس!‌
بازگشت رویایی نوراللهی؛ دقت صددرصدی پاس!‌

بازگشت رویایی نوراللهی؛ دقت صددرصدی پاس!‌

آی اسپورت - دوری یکساله از فوتبال، همه را درباره شرایط و آمادگی احمد نوراللهی به تردید واداشته بود. این بازیکن اما در دو بازی رفت و برگشت برابر الهلال و در حالی که هر دو بار به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته بود، نشان داد که برای بازگشت به ترکیب اصلی پرسپولیس کاملا آماده است. پرسپولیس در ابوظبی 4 گل از الهلال خورد اما این شکست 4گله هم نتوانست مانع حضور نوراللهی در تیم منتخب هفته لیگ قهرمانان شود.

همان حضور 45 دقیقه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا را قانع کرد که نام نوراللهی را در تیم منتخب خود کنار نام اسکار و هالک از شانگهای و 8 بازیکن الهلال بنویسد. در بازی برگشت هم نوراللهی به‌عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و در همان فرصت 10، 12 دقیقه‌ای رکورد جالب صددرصد پاس صحیح را از خودش به‌جا گذاشت. از 9 پاسی که احمد نوراللهی فرستاد، 8 تا به مقصد زمین حریف بود. پاس‌هایی که با وجود تنوع در بازیکن گیرنده و نقطه‌ای که توپ را دریافت می‌کرد، همگی به مقصد رسیدند.

گادوین منشا، علی علیپور، وحید امیری، بشار رسن و محمد انصاری بازیکنانی بودند که در زمین حریف از نوراللهی پاس سالم دریافت کردند و محسن ربیع‌خواه، تنها بازیکنی بود که در زمین خودی پاس‌های نوراللهی را گرفت. با این کارنامه، پرسپولیسی‌ها به بازگشت موفق نوراللهی امیدوارند. به ویژه که در نبود طارمی، شاید برانکو جدی‌تر از همیشه به تغییر تاکتیک فکر کند و داشتن نوراللهی به جای ربیع‌خواه، دست او را برای آرایش بازیکنان در زمین بازتر خواهد کرد.

 

ایران ورزشی

۵ ۵  
آی اسپورت
2017-10-19 10:30:00
نظر دهید

۵ نظر
عمرخربین
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۲
خواب تازه چه دیدی احمدآقا
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۸
در بازی رفت با الهلال هم تنها نقطه ی روشن بازی ما بازگشت پرفروغ احمد نورالهی بود
۵
موراتا
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
کیفیت بازی هافبک های دفاعی پرسپولیس در حال حاضر به ترتیب اول نوراللهی دوم کامیابی نیا سوم ربیع خواه
نظر برانکو دقیق عکس این رده بندی !!
۷
پدرام
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۴
احمدواقعا عشقه منتها به سلیقه برانکو نمیخوره

۴
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
بله و با وجود احمد ستاره و محجوب برانکو دست از روی ربیع گاه منفور بر نمیداره ... بابا دق مرگمون کردی بخدا این کارات باعث شده تا من نیمه دوم بازی رفت پرسپولیس الهلال تا الان دیگه بازی پرسپولیس رو نبینم درست مثل زمان مرحوم هادی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر