فهرست
تبس باز هم به تیم ملی دعوت نشد
تبس باز هم به تیم ملی دعوت نشد

تبس باز هم به تیم ملی دعوت نشد

آی اسپورت- تبس که از سال 2011 به تیم ملی دعوت نمی شود، در هفته های اخیر در فرم ایده آلی قرار دارد. اما باز هم به تیم ملی دعوت نشد.

سرمربی آرژانتین، ژراردو مارتینو نیز از دعوت تبس به تیم ملی سر باز زد.

ستاره یوونتوس که مورد قهر سرمربی سابق آرژانتین، آلخاندرو سابه یا قرار داشت، ماه پیش به وسیله سرمربی جدید آرژانتین، ژراردو مارتینو نیز برای بازی دوستانه با آلمان دعوت نشد.

با توجه به عملکرد فوق العاده تبس در هفته های اخیر و به ثمر رساندن سه گل در سه مسابقه برای یوونتوس که شامل تک گل پیروزی بخش او در برابر میلان نیز بود، انتظار می رفت که این مهاجم 30 ساله این بار به تیم ملی دعوت شود. اما نام او در لیست جدید تیم ملی آرژانتین که قرار است 11 اکتبر با برزیل و سه روز بعد با هنگ کنگ بازی کند نیز قرار ندارد.

اما برخلاف تبس، هم تیمی او روبرتو پری را و همچنین هافبک بازی ساز پاری سن ژرمن خاویر پاستوره به تیم ملی فراخوانده شده اند.

لیونل مسی که پیروزی 2-4 تیمش در برابر آلمان را به علت مصدومیت از دست داده بود و همچنین مدافع ویارئال متئو موساچیو نیز در این لیست حضور دارند.

 

لیست تیم ملی آرژانتین :

دروازه بانها : سرخیو رومرو، ناهوئل گوزمن

مدافعین: مارکوس روخو، فدریکو فرناندز، پابلو زابالتا، مارتین دمیکلیس، متئو موساچیو، سانتیاگو ورگینی

هافبک ها : خاویر ماسچرانو، لوکاس بیگلیا، خاویر پاستوره، روبرتو پری را، آنخل دی ماریا، اریک لاملا، انزو پرز، نیکولاس گایتان

مهاجمین: لیونل مسی، گونزالو ایگوائین، سوخیو آگوئرو

     
آی اسپورت
2014-09-23 04:14:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر