فهرست

ماتا از شکست یونایتد در برابر لستر ابراز تاسف کرد

آی اسپورت- ماتا به خاطر شکست منچستر یونایتد در برابر لستر از هواداران عذرخواهی کرد و به آنها اطمینان داد که تیم، از اشتباهاتش درس خواهد گرفت.

بعد از اینکه تیم لوئیس فن خال 0-2 و سپس 1-3 از لستر پیش افتاد، به نظر می آمد که شیاطین سرخ کار را تمام کرده اند. اما آنها 4 گل در نیمه دوم دریافت کرده و بازی را 3-5 واگذار کردند.

ماتا که نیمه اول از روی نیمکت شاهد بازی بود و در نیمه دوم به میدان آمد، به شدت از نتیجه به دست آمده ابراز نا امیدی کرد.

او در وبلاگش نوشت: \" بعد از یک هفته انتظار برای این بازی، نمی توانم تصور کنم که چنین یکشنبه ای را پشت سر گذاشته ام. راه برگشت از لستر به سمت منچستر خیلی طولانی به نظر می رسید. تمام مسیر من به این فکر می کردم که چطور بازی ای را که کاملا در اختیار داشتیم، باختیم. اما نکته اینجاست که ما جلو بودیم، آنها بازی را به تساوی کشاندند و وقتی ما سعی کردیم که دوباره از آنها پیش بیفتیم بازی را باختیم. خیلی سخت است که در زمین حریف سه گل بزنی و بدون امتیاز به خانه برگردی.در راه بازگشت به منچستر به این فکر می کردم که چه اتفاقی افتاده است و مثل همه آنهایی که به خاطر ما به ورزشگاه آمده بودند، احساس نا امیدی می کردم. راستش را بخواهید خیلی متاسفم که آخر هفته به این شکل برای هواداران ما به پایان رسید.\"

دیدار بعدی یونایتد در برابر وستهمی است که روز شنبه 1-3 از سد لیورپول گذشت. اما ماتا امیدوار است که آنها بتوانند با آن بازی به رقابت برگردند.

ماتا در این باره گفت:\" ما در طول هفته زمان داریم تا آنچه را که اتفاق افتاده بررسی کنیم و از اشتباهاتمان درس بگیریم تا تکرارشان نکنیم. حالا ما دو بازی پیاپی در اولدترافورد خواهیم داشت که می خواهیم از آنها دو پیروزی برای هوادارمان بسازیم. مطمئن باشید که بیشترین تلاشمان را خواهیم کرد.\"


     
آی اسپورت
2014-09-23 05:30:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر