فهرست
مارتینو: هیچ مشکلی با کارلوس تبس ندارم
مارتینو: هیچ مشکلی با کارلوس تبس ندارم

مارتینو: هیچ مشکلی با کارلوس تبس ندارم

آی اسپورت- جراردو مارتینو، سرمربی تیم ملی آرژانتین، علی رغم دعوت نکردن دوباره کارلوس تبس به اردوی آلبی سلسته، تاکید کرد که هیچ مشکلی با این بازیکن ندارد.

مهاجم یوونتوس در یک هفته اخیر، در سه دیدار پیاپی برای تیمش گلزنی کرد اما در فهرست آرژانتین برای دیدارهای دوستانه مقابل برزیل و هنگ کنگ قرار نگرفت. تبس در دوران حضور الخاندرو سابه یا روی نیمکت آلبی سلسته هم به این تیم دعوت نمی شد اما مارتینو تاکید کرد هیچ مشکلی برای دعوت از این بازیکن ندارد.

او به خبرنگاران گفت:\" وقتی اینجا آمدم، از من سوال شد که آیا مشکلی با هیچ بازیکنی دارم و من پاسخ دادم نه و براین اساس، همه بازیکنان را مد نظر قرار می دهم. همان طور که خود تبس گفته، برای رسیدن به تیم، باید خوب کار کرد و او دارد خوب کار می کند. نمی گویم او را به تیم دعوت خواهم کرد یا نه اما می توانم بگویم که او خیلی خوب کار می کند.\"

مارتینو همچنین در مورد دعوت احتمالی از مائورو ایکاردی، مهاجم اینتر، که در یک سال اخیر به دلیل حاشیه هایش بسیار خبرساز شده، گفت:\" وظیفه من آنالیز بازیکنان است. اگر بخواهم توصیه ای به ایکاردی بکنم، باید بگویم که او باید روی کارش تمرکز کند. اما فکر می کنم نباید وارد مسائلی که به من ارتباط ندارد، بشوم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-23 10:00:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر