فهرست
پیش بازی امپولی- میلان؛ دیدار بعد از 6 سال
پیش بازی امپولی- میلان؛ دیدار بعد از 6 سال

پیش بازی امپولی- میلان؛ دیدار بعد از 6 سال

آی اسپورت- میلان امشب در چهارمین هفته از رقابت های این فصل سری آ مقابل اسپولی قرار خواهد گرفت و اینزاگی امیدوار است که تیمش بعد از شکست خانگی مقابل یوونتوس، بتواند بار دیگر به مسیر پیروزی برگردد.

البته شکست برابر یوونتوس، قهرمان سه سال اخیر فوتبال ایتالیا، برای میلانی ها که تا همین چند ماه قبل با مشکلات زیادی دست به گریبان بود، یک ناکامی محسوب نمی شود. روسونری در این سه به هیچ جامی دست پیدا نکرد و ناکامی آنها وقتی تکمیل شد که با قرار گرفتن در رتبه هشتم فصل قبل، حضور در لیگ قهرمانان را هم از دست دادند.

اما آنها در این فصل یک مربی جدید دارند که در همین هفته های ابتدایی نشان داده که می تواند میلان را به روزهای خوبش برگرداند. به همین دلیل، فارغ از شکست مقابل یوونتوس، هواداران میلان می توانند همچنان به تیم شان امید داشته باشند.

در سمت مقابل، امپولی که این فصل به سری آ برگشته، شروع چندان امیدوار کننده ای در این رقابت ها نداشت. آنها که با کسب رتبه دوم سری B به سری A برگشتند، در سه هفته ابتدایی، دو شکست و یک تساوی داشتند. البته بازگشت آنها از شکست 2-0 مقابل چزه نا و کسب تساوی 2-2، مائوریسیو ساری را کمی امیدوار کرد.

این دیدار می تواند اولین حضور فرناندو تورس در ترکیب اصلی میلان هم باشد. او که در دیدار با یوونتوس برای اولین بار با پیراهن روسونری بازی کرد، می تواند ستاره اصلی خط حمله میلان در دیدار امشب باشد؛ دیداری که اولین تقابل دو تیم از فصل 08-2007 است. در آخرین رویارویی دو تیم، میلان با گلهای الکساندر پاتو، ماسیمو آمبروسینی و کاکا، 3-1 به پیروزی رسید.

     
آی اسپورت
2014-09-23 12:25:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر