فهرست
کلانتری: در فجر سپاسی کارت پایان خدمت گرفتم
کلانتری: در فجر سپاسی کارت پایان خدمت گرفتم

کلانتری: در فجر سپاسی کارت پایان خدمت گرفتم

آی اسپورت- پس از اینکه اعلام شد کارت پایان خدمت یکی از بازیکنان گلزن این فصل صبا که پیش از شروع لیگ چهاردهم به این تیم اضافه شده است دارای مشکل است، سه بازیکن ایرانی الاصل صبا که در این فصل موفق به گلزنی شده‌اند در نظر آن آمد. ایوب کلانتری، احمد حسن‌زاده و هادی شکوری تا این‌جای کار برای صبا گلزنی کرده‌اند ولی در این بین هادی‌ شکوری نیم فصل گذشته به صبا آمد و از این نظر نمی‌توان او را مورد این اتهام قرار داد. ایوب کلانتری هم که آخرین خرید پیش فصل مرفاوی بود و در آخرین روزهای نقل و انتقلات از فولاد به صبا آمد، در گفت‌وگوی اختصاصی به \"آی اسپورت\" می‌گوید: بنده سرباز پادگان بسیج مستضعفین سه‌راه افسریه تهران شده بودم و چون تیم‌های فجر تهران و فجر سپاسی شیراز زیر نظر این پادگان بودند بنده به فجر شهید سپاسی شیراز رفتم و دو سال در آن‌جا خدمت کردم و پس از آن کارت پایان خدمت دریافت کردم. اینکه کارت معافیت بازیکن صبا مشکل دار است شامل من نمی‌شود چرا که بنده کارت پایان خدمت دارم.

با این اوصاف ایوب کلانتری نیز کنار می‌رود و تنها احمد ‌حسن زاده‌ای می‌ماند که چندی پیش او را به سازمان نظام وظیفه اظهار کرده بودند. خود حسن‌زاده در آن زمان پس از جلسه در نظام وظیفه گفته بود:\"کارت معافیت بنده به این دلیل تایید شده است که وقتی در زلزله بم رهبر جمهوری انقلاب اسلامی خانواده‌های بازماندگان را از خدمت سربازی معاف کرد، این امتیاز به‌خاطر از دست دادن تعداد زیادی از بستگانم نصیب بنده نیز شد.\"

حال باید منتظر ماند و دید که سازمان لیگ کدام یک از بازیکنان گلزن صبا را زیر نظر گرفته و قصد دارد کارت بازی آن‌ را باطل کند.

     
آی اسپورت
2014-09-23 12:38:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر