فهرست
عکس روز: کریمی- خلیلی، مسیرهایِ مخالف
عکس روز: کریمی- خلیلی، مسیرهایِ مخالف

عکس روز: کریمی- خلیلی، مسیرهایِ مخالف

آی اسپورت- حمید درخشان درست از لحظه بازگشت به پرسپولیس تا همین امروز، مدام از حضور دوباره علی کریمی در این تیم حرف زده است. او در همه کنفرانس های خبری تاکید کرده که جادوگر در حال فکر کردن به بازگشت به فوتبال است. حضور کریمی در تمرین امروز پرسپولیس هم می توانست بر این موضوع صحه بگذارد اما این بازیکن امروز به صراحت از برنگشتن به فوتبال حرف زد. از غیرقابل بازگشت بودن تصمیم اش.

بر خلاف کریمی، محسن خلیلی مصرانه به بازگشت به ترکیب تیم فکر می کند. او از چند هفته قبل به تمرین های پرسپولیس آمده و با شماره 22، امیدوار مانده تا علی دایی بالاخره از او استفاده کند. اخراج دایی اما وضعیت را برای محسن خلیلی کمی پیچیده کرده است. ظاهرا درخشان نیز مشکلی با حضور او در جلسه های تمرینی ندارد اما بعید به نظر می رسد این بازیکن رابه جمع شاگردان اصلی اش اضافه کند. چرا که بر اساس قوانین سازمان لیگ، قرمزها تنها می توانند از وجود 18 بازیکن بزرگسال بهره ببرند و سرمربی این تیم علاقه زیادی ندارد تا یکی از این سهمیه های محدود را صرف بازیکنی کند که مدتی از شرایط مسابقه دور مانده است. با این حال محسن خلیلی همچنان برای مجاب کردن کادر فنی و بازی برای پرسپولیس شانس دارد. در واقع محسن و علی، به عنوان چهره های محبوب هواداران پرسپولیس، حالا در دو شرایط کاملا متضاد قرار دارند. یکی دوست دارد برگردد و باشگاه نمی خواهد، یکی دوست ندارد برگردد و باشگاه می خواهد! 

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-23 12:49:04
نظر دهید

۲ نظر
mr.masoud
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۲
یکی زین به پشت و یکی پشت به زین
امین
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۳
خداکنه برگرده. اماده هم نباشه از خیلی از مهاجمای ایران بهتره. امیدوارم کریمی هم برگرده هرچند از خودشو طرفدارای دو آتیشش خیلی دلخورم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر