فهرست
پیش بازی رئال مادرید- ال چه؛ طوفان دیگری در راه است؟
پیش بازی رئال مادرید- ال چه؛ طوفان دیگری در راه است؟

پیش بازی رئال مادرید- ال چه؛ طوفان دیگری در راه است؟

آی اسپورت- رئال بعد از پیروزی تاریخی 8-2 مقابل دپورتیوو لاکرونیا، امشب در سانتیاگو برنابئو میزبان الچه خواهد بود.

بعد از دو شکست پیاپی مقابل رئال سوسیه داد و اتلتیکو مادرید، انتقادهای زیادی از کارلو آنچلوتی و شاگردانش شده بود اما آنها با دو پیروزی پرگل به این انتقادها جواب دادند. کهکشانی ها ابتدا 5-1 بازل رااز پیش رو برداشتند و سپس با زدن 8 گل در ریازور، رکورد گلزنی در دیدارهای خارج از خانه لالیگا را شکستند.

در دیدار امشب احتمالا ایکر کاسیاس روی نیمکت خواهد بود و کیلور ناواس برای اولین بار در لالیگا، در ترکیب اصلی رئال قرار می گیرد. نمایش های کاپیتان باتجربه رئال در دیدارهای اخیر چندان درخشان نبود و به نظر می رسد آنچلوتی قصد دارد با این تغییر، به او هشدار بدهد.

در سمت مقابل، ال چه تاکنون نتوانسته در خانه رئال به پیروزی برسد و در 20 دیداری که دو تیم در سانتیاگو برنابئو انجام دادند، 17 پیروزی برای رئال و سه تساوی رقم خورد. فصل گذشته هم در این دیدار، رئال 3-0 پیروز شد؛ هرچند در دیدار برگشت در خانه ال چه، شرایط بسیار دشوار بود و تنها گل کریس رونالدو از روی نقطه پنالتی در وقت های اضافه، پیروزی رئال را رقم زد.

آخرین باری که ال چه توانسته در برنابئو از رئال امتیاز بگیرد، به فصل 76-1975 برمی گردد. آنها در 20 دیداری که در این ورزشگاه انجام دادند، تنها 8 گل به رئال شدند. ال چه در آخرین دیدارش در خانه با دو گل مغلوب ایبار شد و به نظر نمی رسد شرایط چندان خوبی داشته باشد.

رئالی ها برای این دیدار همچنان چند بازیکن شان را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارند؛ سامی خدیرا و خسه رودریگس دور از میادین هستند اما دنی کارواخال بهبود پیدا کرده و می تواند در این دیدار بازی کند.

     
آی اسپورت
2014-09-23 12:52:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر