فهرست
حقیقی: حرفی علیه دایی نزده ام، من را مقابل او قرار ندهید/ یک سال و نیمِ خوب با دایی داشتم
حقیقی: حرفی علیه دایی نزده ام، من را مقابل او قرار ندهید/ یک سال و نیمِ خوب با دایی داشتم

حقیقی: حرفی علیه دایی نزده ام، من را مقابل او قرار ندهید/ یک سال و نیمِ خوب با دایی داشتم

آی اسپورت- هافبک دفاعی شماره 9 پرسپولیس، در آخرین هفته های حضور دایی در این تیم تبدیل به یک مهره نیمکت نشین شده بود. او حالا به صورت ثابت برای تیمش به میدان می رود تا این شائبه شکل بگیرد که رفتن دایی، بیشتر از همه این بازیکن را خوشحال کرده است. خود حقیقی اما در گفتگو با فارس تاکید کرده که این شائبه ها صحت ندارند و مدام از یک عده حرف زده که قصد دارند واقعیت را طور دیگری جلوه بدهند. 

همه را رها کرده اند و چسبیدند به من

 بعد از رفتن دایی طوری وانمود می‌کنند که انگار من با سرمربی قبلی اختلاف داشتم و دلیل اصلی رفتن وی از پرسپولیس من بوده‌ام. انگار همه را رها کرده‌اند و به من چسبیده‌اند در صورتیکه باید بگویم هیچ اختلافی با دایی نداشتم و تا زمانی که او در پرسپولیس بود من برای این تیم بازی کردم و ایشان به من فرصت بازی می‌داد.

یک سال و نیم خوب با دایی داشتیم. 

 من با علی دایی همراه با پرسپولیس در لیگ دوم شدم و با تیم ملی به جام جهانی رفتم اما عده‌ای طوری وانمود می‌کنند که انگار اختلاف شدیدی میان ما دو نفر بوده است. دایی مربی من بود و برایش احترام قائلم و یک سال و نیم خوب را با هم سپری کردیم اما عده‌ای به گونه‌ای حرف می‌زنند که انگار بعد از رفتن دایی از پرسپولیس من خوشحال‌ترین بازیکن بوده‌ام.

احترام دایی واجب است

 هر اتفاقی هم که بیفتد علی دایی یکی از بزرگان فوتبال ماست، همانطور که مهدوی‌کیا و کریمی بزرگ فوتبال ما هستند و احترام دایی بر من واجب است. من این حرف‌ها را می‌زنم تا همه بدانند احترام دایی بر من همیشه واجب است و نخواهند جوی به راه بیندازند که انگار من از رفتن دایی خوشحال هستم و اختلافی با او داشتم. من همیشه به مربیانم احترام می‌گذارم اما عده‌ای به گونه‌ای رفتار می‌کنند که انگار همه چیز زیر سر من است و این رفتارها باعث می‌شود که شاید دیگر مصاحبه نکنم.

منظورم را نفهمیده اند

 من هیچگاه به مربیانم بی‌احترامی نمی‌کنم چرا که آنها برای من زحمت کشیدند و شاید منظور حرف من را نفهمیده‌اند که اینطور برداشت کردند اما تا حالا حرفی علیه دایی نزدم و لطف کنید من را مقابل علی دایی قرار ندهید.

می توانیم به بالای جدول برسیم

شرایط پرسپولیس خوب است و روند خوبی هم داریم و می‌توانیم خودمان را به تیم‌های بالای جدول برسانیم. به هر حال مقابل استقلال خوزستان باید به میدان برویم و امیدوارم که بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم تا باز هم استادیوم آزادی را پر از تماشاگر ببینیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-23 13:02:05
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۳:۲۵
لعنتی گمشو از پرسپولیس بیرون اصلن ناخن کوچیکه کفشگری هم نیست فقط بلده ناز کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر