فهرست
پیش بازی بایرن مونیخ- پادربورن؛ پدیده در کمین غول باواریا
پیش بازی بایرن مونیخ- پادربورن؛ پدیده در کمین غول باواریا

پیش بازی بایرن مونیخ- پادربورن؛ پدیده در کمین غول باواریا

آی اسپورت- پادر بورن، تیم تازه صعود کرده به رقابت های بوندس لیگا، با دو پیروزی و دو تساوی در 4 هفته ابتدایی، در صدر جدول این رقابت ها قرار دارد و به همین دلیل، عجیب نیست که آندره برایتن رایتر، سرمربی این تیم، اعلام کرده که تیمش با اعتماد به نفسش کامل مقابل بایرن قرار خواهد گرفت.

این اولین حضور پادربورن در رقابت های دسته اول بوندس لیگاست؛ حضوری که با یک شروع طوفانی همراه بود. آنها در ابتدای هفته 2-0 مقابل هانوفر به پیروزی رسیدند؛ دیداری که نقطه عطف آن، گل زیبای موریس استاپل کمپ بود که صعود پادربورن به صدر جدول را قطعی کردند. در ابتدای فصل، شاگردان برایتن رایتر یکی از کاندیداهای سقوط محسوب می شدند اما بعد از سه کلین شیت در چهار دیدار ابتدایی، بعید است کسی روی سقوط آنها حساب کند.

شروع خوب آنها باعث شده تا مطمئن باشند که می توانند شب سختی رادر آلیانس آره نا برای بایرن رقم بزنند. البته این آغاز بازی های دشوار پادربورن خواهد بود زیرا آنها پس از این، باید با مونشن گلادباخ و بایر لورکوزن بازی کنند.

برخلاف پادربورن، بایرنی ها در دیدارهای اخیرشان کمی به مشکل خوردند. بعد از پیروزی دشوار مقابل منچسترسیتی، آنها در ابتدای هفته نتواسنتند مقابل هامبورگ بحران زده، به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا کنند. این اولین بازی بایرن با هدایت گواردیولا بود که آنها نتوانستد دروازه حریف را باز کنند؛ اتفاقی که گواردیولا دلیل آن را برنامه فشرده بازی های تیمش می داند. آنها در این دیدار چند بازیکن اصلی دیگرشان از جمله شواین اشتایگر، تیاگو آلکانتارا و خاوی مارتینس را در اختیار نخواهند داشت.

هرچند دو تیم تاکنون در بوندس لیگا مقابل هم قرار نگرفته اند اما در جام حذفی فصل 02-2001 با هم روبرو شده بودند که در آن دیدار، بایرن 5-1 به پیروزی رسید.

     
آی اسپورت
2014-09-23 13:43:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر