فهرست
شایعه روز: سوشا- سپاهان در مسیر جدی شدن/ مکانی دوباره در تیم فرکی؟
شایعه روز: سوشا- سپاهان در مسیر جدی شدن/ مکانی دوباره در تیم فرکی؟

شایعه روز: سوشا- سپاهان در مسیر جدی شدن/ مکانی دوباره در تیم فرکی؟

 آی اسپورت- حتی اگر در تمام مصاحبه های شان از لزوم حضور دو گلر خوب در یک تیم حرف زده باشند، باز هم واضح است که نه سوشا مکانی و نه نیلسون کوریا، از سیستم چرخشی استفاده از گلرها در باشگاه پرسپولیس راضی نیستند. اعتراض مکانی به نیمکت نشینی در دیدار با نفت مسجدسلیمان نیز به روشنی نشان دهنده این نارضایتی بود.

در بین این دروازه بان، نیلسون محبوبیت به مراتب بیشتری روی سکوهای پرسپولیسی دارد. او به ویژه بعد از لبخندهایش روی نیمکت و تلاش برای روحیه دادن به بازیکنان تیم خودی در جدال با راه آهن، بر میزان این محبوبیت نیز اضافه کرد. علاوه بر این موضوع، کوریا بر خلاف مکانی مورد توجه تیم های دیگر لیگ برتری نیست و در واقع اگر قرار باشد یکی از آن ها با خاتمه دادن به این روند تیم را ترک کند، او سوشا مکانی خواهد بود.

در روزهای گذشته، شایعه ای در باب احتمال حضور سوشا در تیم فوتبال سپاهان مطرح شده است. مکانی که در نیم فصل لیگ سیزدهم به تیم فرکی منتقل شده بود، حالا شاید در نیم فصل لیگ چهاردهم نیز به تیم او اضافه شود. سوشا در 15 بازی لیگی با فولاد 10 بار کلین شیت کرد تا یکی از مهم ترین مهره ها در راه قهرمانی فولادِ فرکی باشد و همواره رابطه بسیار خوبی نیز با این مربی داشت. او حتی تاکید کرده بود که دوست دارد لیگ چهاردهم را در تیمی سپری کند که فرکی مربی آن است. سپاهانِ فرکی اما حالا دو گلر خوب دارد و سوال اینجاست که اصلا چرا باید به جذب گلر جدید فکر کند؟ پاسخ این سوال را احتمالا از جایی می شود گرفت که رحمان احمدی نیمکت نشین، به ترک سپاهان می اندیشد. از فولاد خوزستان و حتی پرسپولیس به عنوان گزینه های احتمالی حضور رحمان نام برده می شود. پس، شاید به همین زودی ها مکانی را در لباس سپاهان ببینیم و احمدی را به عنوان جانشین او در تهران. 

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-23 16:46:26
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۵:۲۱
خواب ببینی
-
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۰
هت تریک نه کلین شیت
شایان
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۲
سپاهان میخاد رکورد بزنه تو گلر گرفتن؟احمدی گردان سوشا!
-
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۹:۴۶
خوشحال شدم بره بهتره! از اول هم اومدنش اشتباه بود! تو بازی با راه آهن فقط اگه یک قدم جلو امده بود گل نمیخورد فقط ادعا داره! هنوز الفبای گلری رو هم بلد نیست. کاش بره تا نیلسون دوباره فیکس بشه!
jdl
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۹:۵۸
این تا آخر فوتبالش در لنگ میماند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر