فهرست
علیمنصور در مسیر برانکو؛ سیر صعودی
علیمنصور در مسیر برانکو؛ سیر صعودی

علیمنصور در مسیر برانکو؛ سیر صعودی

آی‌اسپورت- استقلال در هفته نوزدهم توانست پیکان را شکست دهد تا هم خودش را به تیم‌های بالای جدول نزدیک‌تر کند و هم روند خوب نیم فصل دوم را ادامه دهد. اما نکته جالب، تکرار سناریوی پرسپولیس فصل قبل توسط استقلال این فصل است. پرسپولیس که با برانکو لیگ پانزدهم را چندان خوب شروع نکرده و حتی به رده شانزدهم هم رسیده بود، با روند صعودی در پایان هفته نوزدهم در رده چهارم ایستاده بود. درست همان‌جایی که امروز، استقلال منصوریان ایستاده است. رده چهارم با 31 امتیاز. با تعداد برد، تساوی و باخت برابر. تنها تفاوت دو تیم گل‌های زده و خورده در 19 بازی است. پرسپولیس 29 گل زده و 22 گل خورده بود؛ اما استقلال 26 گل زده و 18 گل خورده است. آماری که نشان می‌دهد آبی‌ها در این مقطع، حتی وضعیتی بهتر از پرسپولیس فصل قبل دارند.

 استقلال با جوان‌هایش جان تازه‌ای را به دست آورده و نیم فصل دوم را طوفانی شروع کرده است. اتفاقی که شاید ادامه آن بتواند آبی‌ها را مثل قرمزهای فصل قبل، به شکلی دراماتیک وارد کورس قهرمانی کند. بعد از انتقادات وسیعی که به منصوریان شد، بعد از ناکارآمدی ستاره‌های گران‌قیمت و بعد از افتضاح مدیریتی و محرومیت از نقل و انتقالات. اتفاقات عجیبی که برای پرسپولیس فصل قبل به شکل دیگری افتاده بود. از انتقاداتی که اول فصل به برانکو میشد تا مرگ کاپیتان نوروزی.

البته کار استقلال برای رسیدن به کورس قهرمانی بسیار سخت‌تر از پرسپولیس فصل قبل است. فاصله امتیازی پرسپولیس سال قبل با صدر جدول در پایان هفته نوزدهم فقط 5 امتیاز بود؛ این در حالی است که استقلال قبل از بازی پرسپولیس-صبا با این تیم صدرنشین 10 امتیاز اختلاف دارد.

۸ ۷  
آی اسپورت
2017-01-27 20:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
محمد
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۹
منصوریان گفته بود هفته نوزدهم دوم میشن.امروز پیکان هشتاد دقیقه ده نفره بود با اینحال دو گل به استقلال زد،اگه چند بازی بعد هم نتیجه بگیره میتونه وارد کورس بشه.من از اول فصل گفتم استقلال بین چهارم تا ششم میشه،البته هیچ چیز قابل پیش بینی نیست مثل تیم مرفاوی و دنیزلی با ۱۲ امتیاز اختلاف
مصطفی
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۶
مقایسه منصوریان با برانکو توهین به فوتباله
کامرانی فر هالو و پپه خودتی
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۴
خخخخخ
منصوریان و برانکو
مقایسه دوغ و دوشاب
666666
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۰
آقا چرا فحش میدی یه بار دیگه کچلیانو با سرورش مقایسه کنی چنان فحشی بارت میکنم ک یه بار دیگه ازین چرت پرتها ننویسی.
سهیل
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۱
خداییش خودتون خنگید یا ملت رو احمق فرض کردید؟!
مقایسه این استقلال با پرسپولیس پارسال؟!
کلاه خودتون رو قاضی کنید این استقلال هیچ و طرح و برنامه و تاکتیکی نداره اگر علی منصور مربی بود که با همون سکونشینان میلیاردی تیم میشد،استقلال امتیازاتی که کسب کرده فقط از تیم های پایین جدول بوده که از همون ها هم 10 نفره گلهای زیادی خورده.
۶
میلاد
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۵۰
مقایسه تیم منصوریان با تیم برانکو اوج بیسوادی یه خبرنگار رو میرسونه!از نظر فنی،بازیکن،روش بازی،زیبایی بازی و......چه شباهتی وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲
موراتا
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۰۶
الکی جو ندید به نفع استقلال بردن تیمی که هشتاد دقیقه ده نفره است اونم با نتیجه ی سه بر دو اصلا درخشش و پیشرفت حساب نمیشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر