فهرست
شهباززاده: قرار نیست همه بازی ها را ببریم/ اصلا نمی دانم پاسپورتم کجاست!
شهباززاده: قرار نیست همه بازی ها را ببریم/ اصلا نمی دانم پاسپورتم کجاست!

شهباززاده: قرار نیست همه بازی ها را ببریم/ اصلا نمی دانم پاسپورتم کجاست!

آی اسپورت- دو بازی دو باخت و بدون گل زده. دو باخت پیاپی از تیم های نفت و فولاد باعث شده این روزها انتقادات از تیم قلعه نویی زیاد شود اما سجاد شهباز زاده معتقد است در جدول سقوط نکرده اند و خیلی زود می توانند به شرایط گذشته باز گردند. مصاحبه شهباز زاده را در زیر بخوانید:


* فکر نمی‌کنی از دست دادن 6 امتیاز در دو بازی اخیر برای استقلال گران تمام شود؟

ما خودمان هم از دو باخت اخیر ناراحتیم. این 6 امتیاز می‌توانست وضعیت ما را در جدول بهتر کند، ولی خوشبختانه جابه‌جایی زیادی در بین تیم‌های بالای جدول صورت نگرفته است. ما تلاش می‌کنیم نتایج خوب گذشته را دوباره تکرار کنیم. 

* چرا استقلال در این دو بازی شکست خورد؟

به‌هر‌حال فوتبال همین است و نمی‌توان فقط انتظار برد داشت. شکست هم جزئی از فوتبال است و قرار نیست استقلال همه بازی‌ها را ببرد ولی ما تلاش می‌کنیم این دو باخت اخیر را جبران کنیم. در همین بازی با فولاد واقعاً بدشانسی آوردیم و موقعیت‌های ما تبدیل به گل نشد، در طرف مقابل فولاد از اندک موقعیت خود استفاده کرد. ما در این دو بازی واقعاً مستحق باخت نبودیم. 

* برخی معتقدند استقلال نمی‌تواند در بازی‌های سخت پیروز شود و به همین دلیل مقابل سپاهان، نفت و فولاد شکست خورد. نظر تو چیست؟

در ابتدای فصل هم درمورد استقلال می‌گفتند بازی‌هایش آسان است و حالا هم چنین بحث‌هایی را مطرح می‌کنند. وقتی تیم نتیجه نگیرد، حرف و حدیث زیاد می‌شود ولی باز هم می‌گویم تیم ما در دو بازی اخیر مستحق باخت نبود. در بازی‌های امسال اصلاً بازی آسان وجود ندارد. به‌عنوان مثال بازی با نفت مسجدسلیمان که تیم انتهای جدول است برای ما بسیار سخت بود. نمی‌دانم چرا برخی این مسائل را عنوان می‌کنند

* به نظر می‌رسد امسال رقابت مدعیان قهرمانی بسیار فشرده است، نظر تو چیست؟

دقیقاً همین‌طور است و رقابت نزدیکی بین تیم‌ها وجود دارد. امیدوارم ما در بازی‌های آینده امتیازهای لازم را بگیریم. در ضمن این را هم باید بگویم استقلال در لیگ امسال بابت مصدومیت بازیکنان واقعاً بدشانسی آورد. 

* به نظر تو رقیب اصلی استقلال برای کسب عنوان قهرمانی چه تیمی است؟

من نمی‌خواهم از تیم خاصی اسم ببرم. همه می‌دانند تیم‌های بالای جدول برای قهرمانی می‌جنگند و ما هم در بین مدعیان قرار داریم. امیدوارم استقلال در نهایت به قهرمانی برسد. 

* درمورد بازی این هفته مقابل ذوب‌آهن که در بحران قرار دارد چه صحبتی دارید؟

همه ما می‌دانیم این بازی بسیار سخت است. ما توجهی به نتایج قبلی ذوب‌آهن نداریم و به‌خوبی می‌دانیم که حریف خطرناکی هستند. آنها فوتبال را تهاجمی بازی می‌کنند و از طرفی از امتیاز میزبانی بهره می‌برند. بازی سختی داریم ولی انگیزه زیادی داریم تا در اصفهان 3 امتیاز را بگیریم. 

* عملکرد خودت را در 9 بازی قبلی چطور ارزیابی می‌کنی؟

فکر می‌کنم بازی به بازی بهتر شدم ولی از خودم توقع بیشتری دارم. تلاش می‌کنم در بازی‌های آینده بهتر از گذشته باشم. دوست دارم بازیکن تأثیرگذاری برای استقلال باشم و جدا از هدف‌هایی که در این تیم دارم، امیدوارم به تیم‌ملی هم دعوت شوم. 

* راستی مسئولان فدراسیون برای اردوی تیم‌ملی در پرتغال از تو پاسپورت نگرفتند؟

من اصلاً نمی‌دانم پاسپورتم کجاست. آخرین بار به اردوی ترکیه رفتیم و از آن اردو به بعد نمی‌دانم پاسپورتم کجاست.امیر حسین اعظمی 

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-23 14:40:16
نظر دهید

۲ نظر
احمد
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۸
اتفاقا ذوب اهن رو هم نمیتونین شکست بدین
احمد
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۸
اتفاقا ذوب اهن رو هم نمیتونین شکست بدین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر