فهرست
خواجه وند: اجازه نمی دهیم ماجرای آرفی به محرومیت برسد
خواجه وند: اجازه نمی دهیم ماجرای آرفی به محرومیت برسد

خواجه وند: اجازه نمی دهیم ماجرای آرفی به محرومیت برسد

آی اسپورت- مدیر برنامه های مهاجم سابق سرخپوشان، امروز از شکایت احتمالی این بازیکن و محرومیت پرسپولیس در فیفا صحبت کرد و از مدیران باشگاه خواست تا هر چه سریع تر به این پرونده رسیدگی و مطالبات اشپیتیم آرفی را پرداخت کنند. 

سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اما از این بابت نگرانی خاصی ندارد. مهدی خواجه وند در این ارتباط به فارس گفته است:«هنوز در این‌باره چیزی به ما اعلام نشده و در جریان این مسئله نیستیم اما همین حالا حدود 10 پرونده طلبکاران پرسپولیس را بررسی می‌کنیم که حتماً این پرونده را هم مورد کنترل قرار خواهیم داد».

وی درباره اینکه مدیربرنامه‌های آرفی گفته حکم محرومیت پرسپولیس را می‌گیرد، ادامه داد: اجازه نمی‌دهیم کار به آنجا برسد البته من در جریان مهلت دو روزه قرار نداشتم اما مطمئن باشید اجازه نخواهیم داد کار به محرومیت برسد و اگر ببینیم باشگاه در خطر است با حساسیت بیشتری کار را دنبال می‌کنیم.

خواجه وند درباره موضوع فرم تعهد مضاعفی که گفته می‌شود درخشان آن را امضاء کرده افزود: این موضوع اصلاً توجیهی ندارد و تعهد مضاعف در علم حقوق تعریف نشده است. البته خود درخشان هم این موضوع را تکذیب کرد و سرمربی تیم پرسپولیس فرمی را امضاء کرده که همه مدیران امضاء می‌کنند و بحث تعهد مضاعف در میان نیست.

     
آی اسپورت
2014-09-23 15:40:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر