فهرست

رونی: دیگر آن بازیکنی نیستم که زمانی بودم

آی اسپورت- وین رونی کاپیتان منچستر یونایتد علی‌رغم دو گلی که در این فصل برای تیمش به ثمر رسانده است، اعتراف می‌کند که دیگر همان بازیکنی نیست که زمانی بوده است. او می‌گوید که در سال‌های اخیر افت کرده و درباره‌ی بهترین پستش در قالب تیمی منچستر یونایتد اطمینان ندارد. این در حالی‌ست که رادامل فالکائو مهاجم قرضی یونایتد نیز روی آینده‌ی او به عنوان مهاجم اصلی، سایه‌ی تردید افکنده است.

«من همان بازیکنی که بودم نیستم. اما فکر می‌کنم بازی‌ام پیشرفت کرده است. با افرادی که می‌گویند بازی من تغییر کرده است موافق ام. وقتی جوان‌تر بودم زیادی می‌دویدم و بعد دیگر انرژی نداشتم تا خودم را در موقعیت‌های گلزنی در محوطه‌ی جریمه قرار بدهم. حالا بازیکن زرنگی شده‌ام و می‌دانم کِی به درون محوطه بدوم و کی نه، و نتیجه‌اش این می‌شود که شانس‌های بیشتری سر راهم قرار می‌گیرد و من گل‌های بسیار بیشتری برای باشگاه به ثمر رسانده‌ام.»

«اما بازی کردن در کناره‌ها هم خوشحالم می‌کند. می‌توانم هم آن‌جا و هم در نوک حمله انجام وظیفه کنم. این به وضعیت هر بازی و چیزی که سرمربی از من می‌خواهد بستگی دارد. فکر نمی‌کنم کسی بتواند بگوید بهترین پست برای من دقیقاً چیست، من تطبیق‌پذیر هستم. می‌توانم به میانه‌ی میدان بروم یا متمایل به کناره‌ها و یا در نوک حمله بازی کنم. این فقط بستگی به این دارد که سرمربی از من بخواهد کجا بازی کنم.»

     
آی اسپورت
2014-09-23 15:52:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر