فهرست
بازگشت بیرانوند به صدر: خداحافظی با رحمان، رشید و اخباری
بازگشت بیرانوند به صدر: خداحافظی با رحمان، رشید و اخباری

بازگشت بیرانوند به صدر: خداحافظی با رحمان، رشید و اخباری

آی اسپورت- بعد از 5 هفته دوری، علیرضا بیرانوند با کلین شیت مقابل سیاه جامگان، دوباره به تنهایی به صدر جدول کلین شیت‌های لیگ برتر برگشت. بیرانوند قبل از مصدومیت، با 6 کلین شیت در صدر جدول موفق‌ترین دروازه‌بان‌های لیگ قرار داشت و در هفته‌های مصدومیت کسی نتوانست از او جلو بزند. در این مدت محمدرضا اخباری، رشید مظاهری و رحمان احمدی هم مثل او، توانستند 6 کلین شیت بدست آورند.

دیروز بیرانوند در بازی با سیاه جامگان، روز راحتی داشت و هفتمین کلین شیت فصل را به‌دست آورد. او در اولین هفته بازگشت، فعلا توانسته دوباره به تنهایی صدرجدول را بدست آورد. رحمان احمدی، یکی از سه رقیب او این هفته از مدافع خودی گل خورد و از رقابت جا ماند. مظاهری و اخباری هم در خانه حریف روبروی پدیده و نفت قرار می‌گیرند و کار سختی برای بسته نگه داشتن دروازه‌شان دارند.

بیرانوند نیم فصل اول در 10 بازی که به میدان رفت، سه بازی گل خورد و 7 بازی توانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد. از لحاظ درصد کلین شیت، هیچکدام از رقبای بیرانوند حتی نزدیک او هم نیستند و رادوشوویچ، با 60 درصد جدی‌ترین رقیب او در صدرجدول بهترین‌های لیگ محسوب می‌شود!

۴ ۲  
آی اسپورت
2016-12-24 14:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کمیته داوران لنگی ننگت باد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۳۲
بله با این داوری هایی که عموها دارن واسه لنگ انجام میدن و هر هفته پنالتی های تیم حریفو نمیگیرن و گل های سالم حریفای لنگو آفساید میگیرن بایدم لنگ کثیف و خط دفاعو دروازبانش بیشترین آمار کلین شیتو داشته باشه
۳ ۱
منتقد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۲
سوزشت قابل درک است اما جز پماد و زنگ زدن به 125 چاره ای نداری برزو هههههه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر