فهرست
بررسی آمار عالیشاه پس از جدایی: پرسپولیس ضرر نکرد
بررسی آمار عالیشاه پس از جدایی: پرسپولیس ضرر نکرد

بررسی آمار عالیشاه پس از جدایی: پرسپولیس ضرر نکرد

آی اسپورت - پس از جدايي احمد نوراللهي، عصر دوشنبه جدايي اميد عاليشاه از پرسپوليس هم قطعي شد تا دست برانكو به مراتب از قبل هم خالي‌تر شود. مهم‌تر اينكه پرسپوليسي‌هاي سرباز كه جدايي‌شان از تيم برانكو قطعي شده، قرار است براي ادامه فوتبالشان راهي تراكتورسازي شوند، تيمي كه رقيب اصلي قرمز‌پوشان پايتخت در مسير قهرماني به حساب مي‌آيد. البته خيلي‌ها اعتقاد دارند جدايي عاليشاه چندان هم به ضرر پرسپوليس تمام نخواهد شد چراكه اين بازيكن امسال از دوران اوجش فاصله گرفته و آن بازيكن موثر گذشته نبوده است.

عاليشاه این فصل در 10‌بازي براي پرسپوليس به ميدان رفته و روي هم رفته 751‌دقيقه براي قرمز‌ها فوتبال بازي كرده. او امسال در حضور 60‌درصدي‌اش، تنها يك‌گل زده و يك‌گل ساخته تا به طور ميانگين هر 375‌دقيقه يك‌حركت موثر براي تيم برانكو انجام داده باشد. اين در حالي است كه عاليشاه سال گذشته حضوري 80‌درصدي در تركيب پرسپوليس داشت و به طور ميانگين هر 166‌دقيقه يك‌حركت موثر انجام داد.

عاليشاه فصل گذشته در 26‌بازي ليگي براي پرسپوليس به ميدان رفت و در اين مدت 6‌گل زد و 7‌گل ساخت. البته به اين نكته هم باشد اشاره داشت كه عاليشاه در هفته‌هاي پاياني نيم فصل ليگ شانزدهم به دليل شكستگي از ناحيه دست دور از ميادينبود.

 

کد خبر: 9408

  ۳  
آی اسپورت
2016-12-22 09:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
a
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۵۰
مثل ساسان انصاری نشه صلوات :)))))))))
موراتا
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۳۰
البته عالیشاه بازیکن تاپی نیست ولی رفتنش دست برانکو رو بیشتر میبنده و نیمکت خالیتر میشه
۲
شاهین
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۵۹
بازیکن خوبی است. بابت گل زیبایش تو داربی ازش ممنونیم... هرجا میره موفق باشه!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر