فهرست

مسوت اوزیل احساس واقعی خود از حضور در آرسنال را بازگو کرد

آی اسپورت- این ستاره‌ی آلمانی از زمانی انتقال 42 میلیون پوندی از رئال به آرسنال در تابستان گذشته، همواره به دلیل عملکرد پرافت‌وخیزش از سوی هواداران و کارشناسان مورد انتقاد قرار می‌گرفته است. با این حال اوزیل می‌گوید که فرم بی‌ثباتش به دلیل نارضایتی از فضای باشگاه نیست.

«نمی‌توانید از یاد ببرید که مردم شما را خارج از فوتبال نمی‌شناسند. وقتی یک بازیکن در زمین حضور دارد شما نمی‌توانید واقعاً پی ببرید که او چه‌جور شخصیتی دارد. گاهی ممکن است یک بازیکن از خود راضی و یکی دیگر باحال به نظر برسند، در حالی که در واقعیت کاملاً برعکس باشد.»

«در باشگاه شما همیشه باید نسبت به همدیگر احترام قایل باشید. این اهمیتی ندارد که یکی یک ستاره‌ی جهانی باشد و آن‌یکی یک تازه‌وارد. با همه باید به یک شکل رفتار کرد و به همین دلیل است که من در آرسنال احساس خوشحالی می‌کنم، چون این‌جا دقیقاً همین‌طور است. با همه یکسان رفتار می‌شود و همه نسبت به یکدیگر احترام قایل اند. این کمک بزرگی در مسیر رسیدن به اهداف است ـ وقتی شما مثل یک خانواده هستید که برای همدیگر احساس استقبال و حضور در خانه را ایجاد می‌کنید. این‌جا درست همین‌طور است.»

     
آی اسپورت
2014-09-23 19:32:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر