فهرست
تیم پزشکی استقلال کنار می‌کشد؟
تیم پزشکی استقلال کنار می‌کشد؟

تیم پزشکی استقلال کنار می‌کشد؟

آی اسپورت - اوضاع به هم ریخته استقلال که با روی کار آمدن سعادتمند بدتر هم شده، به بازیکنان اجازه داده هر طور که می‌خواهند رفتار کنند و این فضا، اردوی تیم در لیگ قهرمانان آسیا در قطر را به شدت متشنج کرده بود. حالا خبر‌هایی رسیده که نشان می‌دهد درگیری سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال و کاپیتان تیم در غیاب وریا در بازی با پاختاکور با کاوه ستوده پزشک تیم استقلال به شکلی جدی رخ داده و همین موجب حاشیه‌ای تازه برای استقلال شده است. باشگاهی که در ماه‌ها و هفته‌های اخیر هر روز حاشیه داشته حالا با حاشیه‌ای تازه مواجه شده که شاید عواقبی جدی برای باشگاه داشته باشد.

 

عصبانیت نوروزی

دکتر امین نوروزی از اتفاقات بعد از بازی با پاختاکور، به شدت عصبانی است. او معتقد است نظر تیم پزشکی این بود که وریا بازی نکند، چون شدت مصدومیتش بالا بود. کادر پزشکی در مورد سیدحسین حسینی هم همین نظر را داشت، اما اصرار این دروازه‌بان موجب شد به زمین برود. حتی اصرار‌های تیم پزشکی در بین دو نیمه هم اثری نداشت و حسینی پذیرفت با درد ناشی از آسیب‌دیدگی دنده بازی کند، اما بعد از بازی حسینی معتقد بود که این درد موجب دو گل خورده استقلال و شکست تیم شده است. نوروزی عصبانی است، چون معتقد است برخوردی که با کاوه ستوده می‌شود در شأن این پزشک نیست. نوروزی حتی به مدیران باشگاه گفته تیم پزشکی که با کمترین امکانات کار می‌کند، شایسته برخورد محترمانه‌تری است.

 

ستوده می‌ماند؟

خارج از باشگاه استقلال، ستوده وضعیت مناسبی دارد و دلیلی وجود ندارد در صورت ادامه این روند در استقلال باقی بماند. او تا امروز هم اگر به عنوان پزشک تیم استقلال کار کرده، به دلیل عشقی بود که به استقلال داشت. قرارداد یک فصل ستوده ۱۷۰ میلیون تومان است که در قیاس با قرارداد‌های امروزی بازیکنان (که گفته می‌شود به ۱۰ میلیارد تومان رسیده و از آن هم فراتر رفته است) اصلاً به چشم نمی‌آید. دیروز حجم دلخوری‌ها آنقدر وسیع بود که شاید به اعتصاب کادر پزشکی تیم منجر شود. در این میان دکترنوروزی از همه جدی‌تر به نظر می‌رسد و از برخوردی که با کاوه ستوده شده، به شدت دلخور است. فعلاً کادر پزشکی باشگاه استقلال احترام بیشتری را مطالبه می‌کند و باید دید تصمیم مدیران باشگاه چیست و با این حاشیه جدید هم مانند حواشی دیگر برخورد می‌کنند یا اتفاق تازه‌ای را شاهد خواهیم بود که به پایان این قهر منجر خواهد شد.

 

خبر ورزشی 

۳    
آی اسپورت
2020-09-29 10:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر