فهرست
انفجار در مجموعه ورزشی انقلاب؛ سه کشته
انفجار در مجموعه ورزشی انقلاب؛ سه کشته

انفجار در مجموعه ورزشی انقلاب؛ سه کشته

آی‌اسپورت- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از کشته شدن سه کارگر به‌دلیل انفجار مخزن در یک مجتمع آموزشی خبر داد. ساعاتی پیش انفجاری در خیابان سئول و ضلع شمالی باشگاه انقلاب در مرکز تاسیسات آکادمی رخ داد. براساس این گزارش نظر اولیه کارشناسان نشان می‌دهد که نشت گاز علت وقوع این حادثه بوده است.

بنا بر اطلاعات اولیه، چند کارگر در حال تعمیر موتورخانه مجموعه بوده‌اند که این حادثه رخ می‌دهد. کارگران مذکور در دم جان باخته‌اند. سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران درباره جزییات این حادثه گفت: «ساعت ۲۰:۳۷ یک مورد حادثه انفجار در یک مجتمع ورزشی در خیابان سئول (مجموعه ورزشی انقلاب) به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد. بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند. در قسمت تاسیسات یکی از ساختمان‌های این مجتمع ورزشی و در فضایی به وسعت ۳۰۰ متر مربع، کارگران مشغول کار روی یکی از مخازن بودند که یک‌باره انفجاری در یکی از مخازن رخ داد. این انفجار منجر به آتش‌سوزی و تخریب ساختمان نشده. تمام شیشه‌های همان بخش تخریب شده و به‌علت شدت انفجار متاسفانه هر سه کارگری که در آن لحظه در آنجا مشغول کار بودند جان خود را از دست دادند. محل ایمن‌سازی و در حال حاضر کارشناسان در حال بررسی علت حادثه هستند.»

۹۰ ورزشکار زن و مرد تیم‌های اسکواش، شمشیربازی، کبدی و کاراته در پی انفجار شدید در مخزن تاسیسات مجموعه ورزشی انقلاب به خوابگاه‌های آزادی، نصرت و مجموعه تنیس روی میز منتقل شدند.

 

نود

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-08-08 00:00:00
نظر دهید

۲ نظر
مارال
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۴۱
تنها کاری که می تونیم انجام بدیم فقط گفتن ی #تسلیت
۱
مردی
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۱۱
اوناکارگرنبودن.دوتاشون برادروتکنسین تاسیسات بودن.بازم تواین مملکت بلاسرمردم اومدوعلتش معلوم نبود.مثل پلاسکو و....#بمیرم واس مادراین دوتاجوون که هردومتاهل بودن وخانواده داشتن.دردازین بدترکه دوتاپسررعناروباهم ازدست بدی؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر