فهرست
سکوت معنادار پیکان و اعتراض پرسپولیس
سکوت معنادار پیکان و اعتراض پرسپولیس

سکوت معنادار پیکان و اعتراض پرسپولیس

آی اسپورت - پرسپولیسی‌ها بابت انتخاب زمان بازی معوقه‌شان با پیکان حسابی شاکی و عصبانی هستند. فینالیست ایرانی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ از این موضوع شاکی است که چرا سازمان لیگ، تاریخ ۲۸ آبان را برای دیدار معوقه با پیکان اعلام کرده است. در ادامه این بحث، برانکو گفته روی نیمکت نمی‌نشیند و تیم ۱۷ ساله‌ها را به دیدار رقیب می‌فرستد. آن‌ها به شدت نسبت به انتخاب این زمان، معترض هستند. در سمت دیگر، اما پیکانی‌ها آرام و بی صدا خود را مهیای بازی با پرسپولیس می‌کنند. البته اگر به شرایط نگاه کنیم، آن‌ها می‌توانند برای خود، حق اعتراض بیشتری قائل شوند، زیرا برنامه‌های فنی‌شان بهم ریخته و شرایط بازی با پرسپولیس برای‌شان سخت‌تر از قبل شده است.

در هفته ششم، پیکان توانست استقلال خوزستان را شکست بدهد، آن‌ها در هفته هفتم با حساب ۲ بر یک در آبادان از سد صنعت نفت عبور کردند و در هفته هشتم نیز یک بر صفر سپیدرود را شکست دادند، اما در هفته نهم که باید به مصاف پرسپولیس می‌رفتند تا آمادگی شان را به رخ قهرمان غرب آسیا بکشانند، سرخپوشان به خاطر بازی مقابل السد در نیمه نهایی لیگ قهرمانان از بازی مقابل این تیم طفره رفت و دیدارشان لغو شد.

در سه هفته گذشته، پیکان مقابل ذوب آهن به تساوی یک – یک رسید، مقابل تراکتورسازی ۲ بر یک باخت و برابر پارس جنوبی جم ۳ بر صفر شکست خوردند و حالا با این شرایط باید به مصاف پرسپولیس بروند. یعنی از وضعیت خوب‌شان قبل از هفته نهم کاملا دور هستند و از سوی دیگر، بعد از دیدار با پرسپولیس زمان زیادی تا بازی هفته سیزدهم برابر فولاد خوزستان هم ندارند. پیکانی‌ها در این وضعیت سکوت کرده‌اند، اما پرسپولیسی‌ها مدام اعتراض می‌کنند.

خبر ورزشی

۴ ۹  
آی اسپورت
2018-11-14 14:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
تراکتوری
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۴۰
پس بازیایی که کاشیما تو لیگ ژاپن انجام میداد و لنگ هم تو استراحت بود چی ؟؟ کاشیما هم با تیم دومش با لنگ مساوی کرد ا،ون روزا که فیفا دی نبود یا بود ؟؟؟ لنگیا بس کنید دیگه با زور بازوی خودتون قهرمان بشید نه با قدرت وزارت ورزش .
Hasan
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۲
انسان انقدر بی وجدان و درغ گو نوبره دارن سر پرسپولیس رو میبرن شما زبون در آوردید شما فعلا با پولا مردم که زنوزی وام گرفته حال کنید کم دولت بهتون کمک نکرده فقط پانصد هزار میلیارد به زنوزی وام دادن لطفا بیت المال خالی کنا حرف نزنن مردم برای یه میلیون وام باید صد جا رو بندازن ولی به مافیا زنوزی پانصد هزار میلیارد وام دادن ما که راضی نیستیم از تراکتور این پولا در می یاد
###
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۳
کیسه کش پلشت اول بیا با اسم منحوس خودت کامنت بده تا ببینیم دردت چیه
لنگ بی وجود و ترسو
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۵۰
اگه تیمی هم الان اعتراض داشته باشه باید پیکان باشه چون الان اوضاع خوبی نداره ولی اگه بازی سر موعدش برگزار میشد به نقع پیکان بود چون پیکان داشت تو اون هفته ها خوب نتیجه میگرفت ضمنا برانگوه خب غلط کرد که قبول کرد به طمع قهرمانی آسیا بازیهاشون عقب بیفته ولی بعدش بدون ملی پوشاش بازیهای عقب افتاده ش برگزار بشه حالا اینکه به جای جام شاخ نصیبتون شد و حاجی لک لک مصدوم شد مشکل بقیه هست؟؟؟ حالا چرا از ترس جفت کردید؟؟ خب الوان زاده که هست بذاریدش تو زمین فوقش مثل بازی با کاشیما یه برگردون به سمت دروازه خودتون میزنه دیگه خخخخ
Hasan
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۴
پرسپولیس هفت تا بازیکنش تو تیم ملی هست اگه این کار رو با استقلال می کردن شما کیسه کشا تا الان خودکشی دسته جمعی کرده بودید
Hasan
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۴
پرسپولیس هفت تا بازیکنش تو تیم ملی هست اگه این کار رو با استقلال می کردن شما کیسه کشا تا الان خودکشی دسته جمعی کرده بودید
کیسه متوهم
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۵
بله بله البته نشانه بی وجودی و ترسو بودن کیسه سوپرجام امروز پرسپولیس بود. بازی رو که با ترس با پدیده لغو کردین هم بابتش تاوان میدین. ببینیم تا کی میتونید با زور وزارت ورزش بازی لغو کنید ترسوها.
میم
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
تیمی که در اون شرایط ذوب آهن و تراکتور از پسشون بر نیومده و مفتضحانه مقابل پارس شکست خورده، انتظار داشتید مقابل پرسپولیس که السد رو در قطر شکست داد چکار کنه ؟
سوراخ آسیا هم نتونست فقط ماهینی رو مصدوم کردند! دیگه پیکان شانس آورد که الان پرسپولیس خسته و بی انگیزه ست
کیسه کش حقیر+سوراختور بی هویت
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
دکل نوردان کیسه و سوراختور این هفته به پیکان رسیدند،مقصد بعدی کجاست؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر