فهرست

مولنستین: فن خال به لوک شا علاقه ای ندارد

آی اسپورت- کمک مربی سابق منچستر یونایتد، رنه مولنستین گفت که فن خال علاقه ای به استفاده از خرید 30 میلیون پوندی تابستان یونایتد ندارد.

 

سرمربی منچستر یونایتد معتقد است که بازیکن جوان تیم ملی انگلستان که با پیوستن به اولدترافورد لقب گرانقیمت ترین بازیکن جوان دنیای فوتبال را به خود اختصاص داد، هنوز به مرز آمادگی نرسیده است. مصدومیت های لوک شا از یک طرف و خرید دالی بلیند و مارکوس روخو از سوی دیگر تا به حال امکان بازی را برای لوک شا فراهم نکرده است و او شکست عجیب 3-5 تیمش در برابر لستر را نیز از روی نیمکت نظاره کرد. مولنستین معتقد است که آوردن بازیکنان جدید که توانایی بازی در پست لوک شا را دارند، امیدهای او را برای پیوستن به تیم اول شیاطین سرخ کمرنگ کرده است.

مولنستین در جواب سوال تاک اسپورت که درباره عدم اعتماد فن خال به شا پرسیده بود، گفت: \" بله و من از این موضوع به شدت متعجبم. قاعدتا باشگاه باید به او گفته باشد که این همه هزینه برای شا پرداخت شده تا او تبدیل به یک ستاره شود. او بازیکنی سرعتی است و پای چپ خیلی خوبی دارد و می تواند در منچستر یونایتد پیشرفت خوبی بکند. شا بازیکن آینده داری است، اما آمدن روخو او را نا امید کرده است.\"

تعداد زیاد مصدومان و محرومان یونایتد می تواند به این بازیکن شانس حضور در تیم اول را بدهد. جانی اوانز و فیل جونز مصدومند و تایلر باکت در بازی با لستر از زمین مسابقه اخراج شد.

     
آی اسپورت
2014-09-23 22:14:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر